ماهواره چگونه به همسران شما خیانت کردن را آموزش می دهد؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 544 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:20 ب.ظ، جمعه، 2 خرداد، سال 1393 نظرات یک نظر

ماهواره کاری می کند بدون آنکه خودت بخواهی و بدانی در ناخودآگاه ذهنت به قهرمان داستان حق خیانت می دهی.

17035به گزارش رادکانا، هیچ وقت در منوی برنامه های ماهواره موضوعی با عنوان چگونه به همسران خود راه و رسم خیانت را آموزش دهیم دیده نمی شود ولی تنها همین یک پیام در پشت اکثر سکانس های فیلم های پر رنگ و لعاب آن نهفته شده است.

فضای فیلم برداری سریال در منازلی بسیار شیک ، رویایی و شاهانه در ابتدا شما را جذب سریال می کند.

استفاده از هنر پیشه گان جوان و خوش سیما بالباسهایی متنوع و بسیار جذاب به خصوص برای نسل جوان و خانم ها، شما را ترغیب می کند تا چند لحظه ای فیلم را دنبال کنید.

موضوع فیلم خیانت آنهم خیانت بانوان ! آنقدر این موضوع وحشتناک و بزرگ در ذهنتان مجسم می شود که ناخودآگاه تمایل دارید بدانید آخر داستان چیست

بسیاربسیار هوشمندانه تمام صحنه های مبتذل و حساسیت برانگیز و حتی آهنگ های غیر مجاز از این قبیل فیلم ها حذف شده است آنقدر به ظاهر پاستوریزه به نظر می آید که به خودت اجازه می دهی به همراه فرزندان خود سریال را تا ته دنبال کنی این تازه آغاز ماجراست.

کسی که خیانت می کند زیباترین و محبوب ترین و نقش اول سریال است از قضا طرف مقابل که مورد خیانت قرار می گیرد پیر و زشت است

بدون آنکه خودت بخواهی و بدانی در ناخودآگاه ذهنت به قهرمان داستان حق خیانت می دهی البته خیلی خیلی کمرنگ…

قهرمان داستان به عشق حرام خود دلباخته شده و از شدت علاقه رنج می برد گاهی چنان مظلوم می شود که اگر تو نه ،حتما نوجوانی که در خانه داری به شدت دلش برای او می سوزد..

همیشه کسانی دراین سریالها هستند که فرد خاطی را سرزنش می کنند این ماجرا چنان وارونه نمایش داده می شود گویا  کسانی که خیانت را محکوم می کنند ظالم هستند.

و اما پایان ماجرا: قهرمان خیانت کار داستان با برملا شدن خیانتش خودکشی می کند آنهم بعد ازکلی مظلوم نمایی و سوختن در عشقی حرام و هوس آلود..

آنچنان در پایان فرد خاطی را مظلوم و تمام کسانی که او را سرزنش کردند انسان هایی فاقد درک و شعور نشان می دهند که بدون آنکه حتی خودت بفهمی در نا خودآگاه ذهنت خیانت را توجیه می کنی

به مرور آرام و آرام با تکرار این موضوع سعی در قبح شکنی و عادی سازی  این ماجرا می کنند . متاسفانه در این راه موفقیت هایی هم کسب کردند رشد بی سابقه طلاق در کشور آنهم به دلیل خیانت و متاسفانه در بسیاری از موارد آنهم ازسوی بانوان دلیل محکم بر این مدعی است.

نرجس می گوید:

سلام علی اقا . من نرجس هستم دارم سایتتتون رو نگاه میکنم خیلی خوبه خسته نباشی

ارسال نظر