ماه رجب، سراسر نور و فضیلت و رحمت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 242 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:52 ب.ظ، شنبه، 13 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی گفت: ماه رجب به اندازه ای با اهمیت است که گویند هر آنکس که این ماه مبارک را درک کند و عبادت های خاص آن را به جای آورد همانند روزی که از مادر زاده شد، از تمامی گناهان پاک خواهد شد.

286748به گزارش رادکانا، به مناسبت فرا رسیدن ماه رجب المرجب،حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی با حضور در جمع نمازگزاران مسجد امام رضا(ع)کردکوی با اشاره به فرازی از دعای ماه مبارک رجب گفت: انسان موجودی با امید و انگیزه و هدف زنده است و انسان آگاه سعی می‌کند امور خود را به خدا متصل کند بنابر این گره زدن تمامی امور خیر و نیک به لطف و مشیت خداوند و درخواست مساعدت و کمک از او ویژگی بزرگی است که بزرگان به آن توجه و عنایت دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ادامه با بیان این مطلب که، ماه رجب، سراسر نور و فضیلت و رحمت است این ماه را ماه لطف و برکت دانست و بربهره گیری از این ایام درجهت خودسازی و نزدیکی باخدا ازطریق عبادت و معنویت تاکید کرد.

حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه با یادآوری این مطلب که ماه رجب یکی از ماه های حرام و بسیار شریف و از اوقات دعاست عنوان کرد: ماه رجب به اندازه ای با اهمیت است که گویند هر آنکس که این ماه مبارک را درک کند و عبادت های خاص آن را به جای آورد همانند روزی که از مادر زاده شد، از تمامی گناهان پاک خواهد شد.

ارسال نظر