ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای بدست آوردن کمال و معنویت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 603 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:44 ق.ظ، چهارشنبه، 26 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی: ویژگی برجسته ای که در فضای ماه با فضیلت رمضان جلوه گر است ،وجود زمینه ها و ظرفیت هایی است که برای میهمانی خدای سبحان فراهم آمده است.

139204251471به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با حضور در جمع نمازگزاران مسجد بنی هاشم این شهرستان در خصوص ارزش ها و برکات ماه مبارک رمضان سخنرانی کرد.

وی ماه رمضان را ماه میهمانی خدا عنوان کرد و گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای بدست آوردن کمال و معنویت است ،ماهی که می توان در آن به تقرب رسید وحقایق را آنگونه که است نظاره کرد.

حجت الاسلام محمودی در ادامه خاطرنشان کرد: ویژگی برجسته ای که در فضای ماه با فضیلت رمضان جلوه گر است ،وجود زمینه ها و ظرفیت هایی است که برای میهمانی خدای سبحان فراهم آمده است.

وی در خاتمه ضمن تأکید به شرکت هر چه بیشتر در جلسات قرآنی در این ماه ، یکی از راه های مبارزه با تهاجم فرهنگی را گسترش جلسات قرآنی و فرهنگ قرآنی در جامعه برشمرد و تأکید کرد : تلاوت،تدبر و فهم قرآن موجب رشد و پرورش روح و روان آدمى مى‌شود و پس از مدتى زندگى‌مان سرشار از نور، روشنایى، طراوت و زیبایى خواهد شد.

ارسال نظر