ما باید با مطالعه در گذشته افرادی را انتخاب کنیم که بر آرمانهای امام و رهبری پافشاری دارند تا مدیون خون شهدا نباشیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 658 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:08 ب.ظ، پنج شنبه، 9 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

نشست روشنگری و بصیرت ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه با حضور دکتر صادقی استاد دانشگاه و حوزه تهران و قم و تحلیلگر سیاسی بنام کشور، در سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی حوزه مقاومت سپاه کردکوی برگزار شد.

222312564به گزارش رادکانا، این نشست با حضور دکتر صادقی استاد دانشگاه و حوزه تهران و قم و تحلیلگر سیاسی بنام کشور، فیروزیان شهردار کردکوی، نمایندگانی از ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در جمع بسیجیان ادارات کردکوی برگزار شد.

دکتر صادقی استاد دانشگاه و حوزه در نشست روشنگری گفت: دشمن با هماهنگی همه مخالفان نظام و سازماندهی آنها در یک جبهه  خواست تا نظام را از پای درآورد اما پایمردی های ولایت فقیه  و مقاومت  ملت بزرگ ایران تهدید را تبدیل به یک فرصت کرد.

وی افزود: فرصتی بزرگ برای ملت ایران دست داده است تا یک بار دیگر به پای انقلاب خود با پایداری بایستند و فتنه معاندان نظام را در نطفه خفه کرده و با ایجاد حماسه ای بیاد ماندنی از نوع  حماسه سیاسی و انتخاب اصلح بر آرمانهای امام و شهدا پا فشاری کند  و حق خود را برکرسی بنشاند.

این تحلیلگر سیاسی با تشریح جریانهای حاضر در انقلاب این جریانها را برآمده از انقلاب دانست و اظهار داشت: ما باید با مطالعه در گذشته افرادی را انتخاب کنیم که بر آرمانهای امام و رهبری پافشاری دارند تا مدیون خون شهدا نباشیم.

همچنین وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری خاطرنشان شد: متدین ترین، مؤمن ترین و مخلص ترین افراد انقلاب اعضاء شورای نگهبان هستند که بنده توفیق تلمز در خدمت چند تن از این علما را داشته ام و عملکرد این شورا در این اتنخابات خود شروع حماسه بزرگ سیاسی بوده است.

وی در پایان در جلسه پرسش و پاسخ شرکت کرد و به سوالات جمع پاسخ داد.

ارسال نظر