باید تلاشی مضاعف کنیم تا به خلق حماسه سیاسی بزرگی دست یابیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 668 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:41 ب.ظ، دوشنبه، 19 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی در جمع هنرمندان و فعالان عرصه هنر و ادب شهرستان کردکوی در بزرگداشت سید شهیدان اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی در روز هنر انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات فرمانداری کردکوی گفت: بنابراین هنر ما و تمام ظرفیت های خودمان را بکار بگیریم که این کشور، این نظام، این ملک و این مملکت و این ملت و در نهایت اسلام در جهان اعتلا و برتری داشته باشد و به حماسه سیاسی جامه عمل بپوشانیم.

IMG_0008به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی در خصوص نام گذاری امسال مقام معظم رهبری به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تعریف کرد، قطعا حماسه یک امر متفاوت از رفتارهای معمولی می باشد.

وی در ادامه افزود: حماسه دفاع مقدس، حماسه انقلاب اسلامی، حماسه 14 خرداد، حماسه 15 خرداد یک رفتار متفاوت می باشد که باید هم آگانه، هم انبوه و هم موثر باشد.

وی با بیان اینکه باید کاری کنیم تا ایران در جهان از اعتلا و برتری بالایی برخوردار باشد بیان داشت: بنابراین هنر ما و تمام ظرفیت های خودمان را بکار بگیریم که این کشور، این نظام، این ملک و این مملکت و این ملت و در نهایت اسلام در جهان اعتلا و برتری داشته باشد و به حماسه سیاسی جامه عمل بپوشانیم.

وی در ادماه سخنانش از هنرمندان شهرستان خواستار حضور همه جانبه در عرصه انتخابات شد و تأکید کرد: از همه شما هنرمندان تقاضا دارم آنهایی که واقعا دل در گروه انقلاب اسلامی، دین اسلامی، رهبری و شهدا دارند و علاقمند به اساس نظام و انقلاب هستند پا پیش بگذارند که این یعنی برای خلق حماسه باید بیشتر کار کرد.

فرماندار کردکوی یادآور شد: ما در انتخابات گذشته 78 درصد مشارکت واجدین شرایط را در شهرستان کردکوی داشتیم، علی رغم اینکه دشمنان ما می گفتند کاندیدایی وجود ندارد و می گفتند که مردم پای صندوق رأی نخواهند آمد ولی نسبت به انتخابات گذشته 12 درصد رشد مشارکت را داشتیم ولی این حماسه نیست بلکه حماسه فراتر از این می باشد و ما باید تلاشی مضاعف کنیم تا به خلق حماسه سیاسی بزرگی دست یابیم.

وی خاطر نشان کرد: از همه هنرمندان حاضر و هنرمندان دیگری که در این جلسه حضور ندارند تقاضا دارم به این محیط (حماسه آفرینی) ورود پیدا کنند، برای اینکه هم اسلام برتری پیدا کند و هم مملکت ایران اسلامی برتری و اعتلا پیدا کند.

ارسال نظر