ما مردم کردکوی همچنان ایستاده ایم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 608 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:49 ب.ظ، شنبه، 18 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

گزارش میدانی رادکانا از شور و هیجان انتخاباتی در میان اقشار مختلف شهرستان کردکوی، نشان از عزم جدی مردم غیور و ولایتمدار این شهرستان برای خلق «حماسه سیاسی» در ۲۴ خرداد ماه در راستای گذر از بزرگترین پیچ تاریخی به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله) دارد.

rqvpc80qبه گزارش رادکانا، در حالی که 6 روز به برگزاری یازدهمین ماراتن نفس گیر انتخابات باقی مانده است مردم شهرستان کردکوی خود را برای خلق حماسه سیاسی آماده می کنند، براع اطلاع بیشتر از جو انتخاباتی در شهر بین مردم کردکوی رفتیم و به پای درد و دل مردمی نشستیم که حرف هایی برای گفتن داشتند.

ابتدا سراغ جوانی رفتیم که در مغازه ای اجاره ای مشغول کسب درآمد بود. مهدیان همان جوان کردکویی و از شهروندان عزیز کردکوی می باشد که در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص انتخابات پیش رو و حضور حداکثری مردم، نظر خود را اینطور بیان می کند: مردم باید همانند دوره های قبل در انتخابات پیش رو حضور فعال داشته باشند که حداقل بتوانیم یک دولت محکم و مقتدر تشکیل دهیم و بتوانیم بر مشکلات فائق آئیم تا وضع اقتصادی مملکت بهتر شود.

وی در ادامه افزود: زمانی که کاندیداها مردم بیشتری را در پای صندوق های رأی ببینند مطمئنا عملکرد بهتری از خود نشان می دهند.

وی تاکید کرد: دشمنان ما از قدیم تابحال فکر می کردند دولت های ما پشتوانه ندارند اما برعکس در هر دوره از برگزاری انتخابات ها حضور مردم را که پشتوانه نظام و دولت هستند را می بینیم که باعث ناامیدی دشمن می شود.

مهدیان در ادامه سخنانش با اشاره به وظایف کاندیدای اصلح اظهار داشت: کاندیدای اصلح کاندیدایی است که بفکر تشکیل دولت مقتدر و مردمدار باشد زیرا دولتی که مقتدر و مردمدار باشد نتیجه آن رضایت مردمی را بوجود می آورد و به حرف هایی که می زنند توجه داشته باشند و فقط شعار ندهند.

وی در ادامه افزود: ما در کشورمان از امنیت خوبی برخوردار هستیم اما کمی باید به وضعیت اقتصادی کشور توجه شود.

این شهروند کردکویی در ادامه در خصوص انتخاب کاندیدای اصلح از سوی مردم گفت: دوست دارم مردم کردکوی همانند دوره های گذشته قاطعانه در پای صندوق های رأی حاضر شوند و به کاندیدای اصلحی که خودشان انتخاب کردند رأی دهند و بتوانند کاندیدایی قوی و مردمی را برای این دوره ریاست جمهوری معرفی کنند.

لحظه ای از گفتگوهایمان را با یک جوان که کارگری ساده بود ادامه دادیم که همه هم و غم او کسب لقمه ای نان حلال بود و تهیه کردن مسکن و مهیا ساختن مراسم عروسیش، وقتی از او پرسیدیم چه انتظاری از رئیس جمهور آینده داری؟ لبخندی زد و گفت: همانطور که خودم کارگرم از رئیس جمهور آینده تقاضا دارم به قشر کارگر جامعه توجه ویژه ای داشته باشد و به مشکلاتی که ما کارگران با آن دست و پنجه نرم می کنیم رسیدگی کند و به مشکل مسکن و اقتصاد کشور توجه ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه افزود: این را به دشمنان جمهوری اسلامی ایران می گویم که ما کارگران این دیار در روز 24 خرداد ماه در پای صندوق رأی حاضر می شویم و به آنها اجازه دخالت در کشور عزیزمان را نخواهیم داد.

 

حال و هوای انتخابات در بین کسبه و اهل بازار نیز دیدنی و شنیدنی است.  ما با سر زدن به یکی از بازاریان نظر کسبه را هم جویا شدیم.

این کسبه انتقادهایی از اوضاع اقتصادی کشور کرد و گفت: حضور مردم در حماسه 24 خرداد اقتدار ایران را در عرصه سیاسی جهان با خلق حماسه سیاسی نشان می دهد.

ان شاالله با حضور پرشور در انتخابات  تودهنی خاطره انگیز دیگری را بر دهان دشمنانمان رقم خواهیم زد.

علی نجار از دیگر شهروندان خوب و باصفای کردکوی می باشد که حضور خود و مردم کردکوی را در انتخابات اینطور بیان می کند: ما مردم کردکوی همچنان ایستاده ایم.

وی ادامه داد: از همشهریان عزیز تقاضا می کنم مثل همیشه با صلابت در انتخابات شرکت کنند و به کسی رأی دهند که لیاقت اداره امور کشور را داشته باشد و این را هم یادآور می شوم که ما مردم کردکوی پشتوانه محکمی برای رهبر عزیزمان خواهیم بود و تا خون در رگمان جریان دارد نمی گذاریم دشمنان ایران اسلامی به ولایتمان آسیبی برسانند.

 

در بخش دیگر از تکاپوی گفت و گویمان با مردم شهر کردکوی با دانشجویانی برخورد کردیم که در خصوص چگونگی سوالات امتحاناتشان با هم صحبت می کردند، به جمع گرم این دانشجویان رفتیم و از آن ها از انتخابات پرسیدیم:

یکی از آنها گفت: رئیس جمهور باید به فکر مردم باشد، نیازهاشان را ببیند، مشکلاتی که دارند را بتواند برطرف کند و بصلاح مردم کار کند.

وی افزود: مردم با انتخاب کاندیدای اصلح و حضور در پای صندوق رأی نظر خود را بیان می کنند.

دانشجوی دیگر گفت: بنده به عنوان یک ایرانی و در روز 24 خرداد 92 با شور و شعف ویژه ای در پای صندوق رأی حاضر می شوم و چنان با عشق و علاقه به میهن عزیزم ایران در این رأی گیری شرکت می کنم که حضورم خاری باشد در چشم دشمنان ایران و اسلام.

در ادامه گفتگوی رادکانا با شهروندان عزیز به دو کارمند بانک برخورد کردیم که شنیدن صحبت های آنها خواندنیست:

یکی از این دو کارمند بانک گفت: قرار است در روز 24 خرداد حماسه بزرگی رقم بخورد، حماسه ای که تمام دنیا در حال رصد کردن آن هستند.

دیگری بر آن افزود: حال منم به عنوان یک تأثیرگذار در جامعه و به عشق کشور و رهبرم در این حماسه بزرگ سیاسی شرکت می کنم تا همچنان کشوری آباد و دارای امنیت و سرافراز داشته باشیم.

ارسال نظر