ما می خواهیم با لطف خداوند و با تأسی به فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری شور و هیجان انتخاباتی را افزایش دهیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 621 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:24 ب.ظ، پنج شنبه، 17 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

برای کار در عرصه انتخابات اصلاً زود نیست و ما باید از هم اکنون به فکر باشیم چرا که دشمن یه دنبال ایجاد نارضایتی های کوچک و منطقه ای است تا فضای کشور را متشنج کند.

RFGTTHY5RHبه گزارش رادکانا، ششمین جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان کردکوی با موضوع تبادل نظر وهماهنگی در راستای بالابردن مشارکت گسترده مردم در انتخابات آتی با حضور فرماندار، بخشدار ،  مدیران و کارشناسان کارگروه بانوان و خانواده ، دانشگاهها و برخی از  دهیاران بخش مرکزی کردکوی برگزار شد.

الیاسی فرماندار کردکوی با اشاره به آغاز  فعالیت های ستاد انتخاباتی فرمانداری کردکوی از ماهها قبل  گفت: اینکه مردم و ما در صحنه انتخابات حضور فعالی خواهیم داشت ، شکی در آن نیست اما هدف ما از این جلسه این است که بستر و زمینه حضور گسترده و مشارکت فراوان را ایجاد نمائیم و  نقصانی در این مورد بوجود نیاید و دشمن نتواند این حضور را کمرنگ کند.

وی تأکید کرد ما می خواهیم با لطف خداوند و با تأسی به فرمایشات و تدابیر مقام معظم رهبری شور و هیجان انتخاباتی را افزایش دهیم الیاسی ادامه داد: همه این انتخاباتها و حضور مردم در صحنه هایی نظیر راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن در واقع به مانند رفراندومی برای تأیید مجدد نظام است و همین بصیرت و حضور بموقع مردم باعث عقب نشینی دشمن می شود.

وی گفت : برای کار در عرصه انتخابات اصلاً زود نیست و ما باید از هم اکنون به فکر باشیم چرا که دشمن یه دنبال ایجاد   نارضایتی های کوچک و منطقه ای است تا  فضای کشور را متشنج کند.

ارسال نظر