مبارک سازمان تبلیغات /خبرگزاری مهر گلستان تمایلی به بازتاب حماسه ۹ دی ندارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 441 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:18 ب.ظ، شنبه، 7 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

در حالیکه رسانه های مختلف کشوری و استانی نسبت به بازتاب رویداد های حماسه یوم الله ۹ دی و محکومیت فتنه گران شدیدا فعالیت می کنند خبرگزاری مهر گلستان که فعلا از طرف برخی از همین افراد دخیل در سال ۸۸ اداره می شود منفعل شده است.

thumb271-e1688a8c9deff12d8981848e108a81a7به گزارش رادکانا، بعد از کش و قوسی که بر سر مدیریت خبرگزاری مهر در گلستان بوجود آمد یکی از دغدغه های اصلی برای این رسانه چشم طمع افرادی بود که هیچ علقه ای به اهداف عالیه انقلاب نداشته و از طرفی خودشان در حوادث سال 88 دستی بر آتش داشتند و در صفحات فیسبوک خود بارها به انقلاب و ارزشها تاختند.

مراتب چندین بار با مسئولین سازمان تبلیغات در میان گذاشته شد اما گویا این مسئولین دخالتی در انتصاب مدیر خبرگزاری استانی نداشته و یا نخواسته اند نقش مهمی بازی کنند اما بعد از چند هفته نشانه های زاویه گرفتن این رسانه مردمی در استان گلستان از گفتمان انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری که سازمان تبلیغات اسلامی به ایشان مربوط می شود ، آغاز شد.

با فرا رسیدم یوم الله 9 دی و بازتاب گسترده رویدادهای مربوط به این روز بزرگ گویا خبرگزاری مهر گلستان در خواب خرگوشی فرو رفته که اخبار این روز را پوشش ندهد و یا اینکه تمایلی ندارد وارد این عرصه شود چه اینکه گردانندگان فعلی آن خود جزو مشارکت کنندگان حوادث بعد از انتخابات سال 88 گرگان بودند و قطعا دوست ندارند علیه خود مطلب بنویسند.

اگر چه این هشدارها داده شد اما باید به سازمان تبلیغات تبریک گفت که در حالی که این رسانه خوب وابسته به این سازمان است و سازمانی که تحت امر مقام معظم رهبری است و باید اندیشه های ایشان و آرمانهای انقلاب را بازتاب دهد اینگونه با این راه زاویه بگیرد و مسیرش را جدا کند.

امیدواریم آقای مقدسی مدیر عامل محترم خبرگزاری مهر که فعلا در بستر بیماری است هر چه سریعتر بهبودی خود را حاصل کنند و نگاهی عاجل به خبرگزاری مهر گلستان بنمایند چون واقعا وضع استانی این خبرگزاری داغان است و علاوه بر این نوع نگرش سیاسی خاص و کاسبکارانه که در جریان تبلیغات شهری گرگان بوضوح به چشم می آید، مشکلات عدیده دیگری چون کپی برداری از دیگر رسانه ها، غلط های تایپی فراوان در تیتر و لید و متن خبر و… نیز وجود دارد.

ارسال نظر