متاسفانه استاندار گلستان عملکرد خوبی نداشته است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 609 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:31 ق.ظ، دوشنبه، 5 خرداد، سال 1393 نظرات یک نظر

طراح اصلی استیضاح وزیر کشور با تاکید براینکه نمایندگان خواستار حضور نشست با وزیر کشور بدون حضور استاندار گلستان بودند،‌ ادامه داده: متاسفانه استاندار عملکرد خوبی در استان نداشته و وعده‌هایی که هم داده محقق نشد.

imagesبه گزارش رادکانا، هنوز حیات دولت یازدهم یک ساله نشده است اما در این مدت زمان کوتاه بسیاری از وزرای کابینه روحانی بارها برای پاسخ گویی به سوالات بهارستان نشین ها به مجلس رفته اند و حتی وزرای اقتصاد، علوم و ارشاد نیز از مجلس کارت زرد گرفتند.

حالا اما در تازه ترین اقدامات بهارستان نشین ها علیه کابینه خبر رسیده است که در راهروهای مجلس، تعدادی از نمایندگان طرح استیضاح عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور را تهیه کردند.

 

یکی از نمایندگان استان مازندران که خواست نامش فاش نشود، با تائید این خبر گفته: نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر کشور از نحوه تعامل این وزیر با نمایندگان متعرض هستند.

وی با بیان اینکه طرح مذکور را دیده و ۴۰ امضاء‌ هم داشته تصریح کرد:‌ نمایندگان استان گلستان طراح اصلی این طرح هستند.

البته در سال گذشته هم زمزمه استیضاح وزیر کشور روی خط رسانه ها رفته بود. در ان روزها اما دلیل بهارستان نشین ها برای استیضاح وزیر تاخیر در معرفی استانداران و عدم اعمال نظر مجلسی ها در این خصوص بود.

در آن روزها احمد بخشایش اردستانی خبر داده بود: نزدیک به 15 نفر از نمایندگان طرح استیضاح عبدالرضا رحمانی فضلی را امضا کردند و می کوشند تعداد امضاها را نیز افزایش دهند.

وی درباره دلایل کلیدخوردن طرح استیضاح وزیر کشور در مجلس، گفته بود : نمایندگان زیادی از نحوه انتصاب استانداران و فرمانداران ناراحت هستند چون رحمانی فضلی به آنها وعده کرده بود که در انتخاب مدیران استانی با وکلای ملت در نهادقانونگذاری مشورت کند اما این کار را انجام نداد.
در آن روزها اما به نظر می رسید این عده ای از وکلای ملت از طرح استیضاح به عنوان اهرم فشار استفاده می کنند تا وزیر کشور مجبور به تعامل بیشتر با آنها شود.

رحمانی فضلی به نمایندگان بی اعتنایی کرده است

حالا اما طراح اصلی استیضاح وزیر کشور می گوید رحمانی فضلی به نمایندگان مجلس بی اعتنایی کرده است.

محمد جواد نظری مهر نماینده کردکوی در مجلس با اشاره به تهیه طرح استیضاح وزیر کشور از سوی نمایندگان استان گلستان گفته:از مدت‌ها پیش نمایندگان استان خواستار نشست با وزیر کشور بدون حضور استاندار، بودند که براساس تعیین وقت از سوی وزیر این نشست باید دیروز انجام می شد.

وی افزوده: وقتی همه نمایندگان استان به دفتر وزیر رفتند، مشاهده کردند که استاندار هم در آنجا حضور دارد، از طرفی دیگر وزیر نیز از دفتر خود خارج نشد و نمایندگان استان آنرا بی‌احترامی به خود دانسته که همه نمایندگان استان دفتر وزیر را ترک کرده و در نشست با وزیر حاضر نشدند.

طراح اصلی استیضاح وزیر کشور با تاکید براینکه نمایندگان خواستار حضور نشست با وزیر کشور بدون حضور استاندار گلستان بودند،‌ ادامه داده:متاسفانه استاندار عملکرد خوبی در استان نداشته و وعده‌هایی که هم داده محقق نشد.

نظری مهر ضمن خودداری از اعلام تعداد دقیق امضای استیضاح وزیر کشور گفته:این طرح بیش از ۲۰ امضاء‌ دارد و غیر از نمایندگان گلستان، نمایندگانی از سایر استان‌ها نیز آنرا امضاء‌ کردند.

گفتنی است، استان گلستان دارای هفت نماینده در مجلس شورای اسلامی است که علاوه بر نظری مهر اسامی بقیه آنها به شرح زیر است: عیسی امامی، عبدالکریم رجبی، رضا صابری، سید علی طاهری، سلیمان عباسی، رحمت الله نوروزی.

باید منتظر ماند و دید بالاخره رحمانی فضلی اولین وزیر خواهد بود که در دولت یازدهم استیضاح می شود یا خیر؟

khakhs می گوید:

استاندار تازه چند ماهی اومده. وعده محقق نشد؟
آقای دخخختر نظری مهر تو این هفت سال و اندی وعده های شما عملی شده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! آیا؟

ارسال نظر