مجتمع فرهنگی شهدای گمنام محل تربیت ، عبادت و فرهنگی سازی خواهد شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 467 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:21 ب.ظ، پنج شنبه، 3 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت : مجتمع فرهنگی شهدای گمنام آق قلا به تمامی آلاچیق های منطقه به دلیل وجود شهدای گمنام معنا و مفهوم می بخشد. یعنی آلاچیق محل تربیت ، عبادت ، فرهنگی سازی ، خدمت خواهد شد.

thumb275-8098407ddd32f7f41de21953f8a2ecca به گزارش رادکانا، محمد حسین بابایی ، فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در مراسم کلنگ زنی مجتمع فرهنگی شهدای شهرستان آق قلا گفت : یکی از برکات بزرگ شهدا همیشه در صحنه نگه داشتن مردم است.شهدا به دلیل اجر و قرب بسیار بالایی که در نزد خداوند دارا می باشند ، حاجات ما را برآورده می کنند. همانطور که قرآن فرموده است : کسانی را که در راه خدا کشته شده اند مرده مپندار ، بلکه زنده اند و نزدپروردگارشان به ایشان روزی می دهند.

وی در خصوص سبک طراحی و ویژگی خاص این بنا گفت: این مجتمع به تمامی آلاچیق های منطقه به دلیل وجود شهدای گمنام معنا و مفهوم می بخشد. یعنی آلاچیق محل تربیت ، عبادت ، فرهنگی سازی ، خدمت خواهد شد.انشاء الله همانطور که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند ” گلزاهای شهدا به دارالشفاء تبدیل خواهند شد” این مکان نیز به دارالشفاء تبدیل خواهد شد.

فرمانده سپاه نینوا ، ضمن ابراز خرسندی از تشکیل هیئت امناء مجتمع فرهنگی شهدای گمنام آق قلا گفت : از تمامی مسئولین و مردم خواست تا به نوبه خود سهمی را تکمیل و به ثمر نشستن این مجموعه عظیم فرهنگی قدم بگذارند.

بابایی ، ضمن بیان این نکته که زمین اختصاص یافته برای این منظور از طرف سپاه واگذار شده است گفت : اجرای خاکبرداری و فونداسیون این مجموعه را موسسه سیدالشهدا قرارگاه خاتم الانبیا سپاه تقبل کرده است

ارسال نظر