مجلس، جنگ با سوریه نه؛ بی بی سی، جنگ با سوریه آری!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 907 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:27 ق.ظ، یکشنبه، 10 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

همانگونه که مطلع اید مجلس عوام انگلیس با رای ۲۸۵ تن از اعضاء خود مخالف جنگ افروزی و جنایت به بهانه بمب شیمیایی بر علیه سوریه می باشد و عملا با سیاست های جنگ افروزانه و جنایت کارانه آمریکا همراهی نکردند در چنین اوضاعی بی بی سی برخلاف خواست دولت و مجلس انگلیس دست به اقدام بی سابقه ای زده است.

imagesسرویس سیاسی رادکانا:همانگونه که مطلع اید مجلس عوام انگلیس  با رای 285 تن از اعضاء خود مخالف جنگ افروزی و جنایت به بهانه بمب شیمیایی بر علیه  سوریه می باشد و عملا با سیاست های جنگ افروزانه و جنایت کارانه آمریکا همراهی نکردند در چنین اوضاعی BBC برخلاف خواست دولت و مجلس انگلیس دست به اقدام بی سابقه ای زده است.

نمونه ای از تیترهای بی بی سی:

 ” تیتر یک امروز بی بی سی به عنوان “باراک اوباما: اطمینان داریم حمله شیمیایی کار حکومت سوریه بوده است” اختصاص یافت و عناوینی چون “آیا دولت سوریه دست به حمله شیمیایی زده؟”، “آیا حمله آمریکا به سوریه اجتناب ناپذیر است؟”، “وزیر خارجه بریتانیا: حتی بدون تایید شورای امنیت هم باید اقدامی کرد” و “مداخله نظامی در سوریه؛ حکمی برای اروپا” در صفحه اصلی این رسانه برجسته شدند.”

حقیقتا BBC چیست و گردانندگان آن چرا رو دست مجلس و دولت انگلستان  برخواسته اند و اینگونه با خواست نمایندگان قوه مجریه و مقننه انگلیس مخالفت می ورزند و علارغم خواست ملت و دولت انگلیس بر طبل جنگ افروزی می کوبند.

هدایت BBC دست چه کسانی است؟!

آیا این یک بنگاه چند ملیتی است که بانی جنایت بر علیه ملت هاست؟!

 آیا بی بی سی در دست مافیای قدرت در جهان است و یک رسانه بین المللی است و فقط مرکز آن در انگلستان است؟!

گردانندگان آن چه نقشی در جنگ افروزی، جنایت، فساد، فحشا در جهان دارند؟!

با توجه به پشت سر نهادن ایام 28 مرداد و یادآوری اتفاقات 28 مرداد 32 و سرنگون شدن یک دولت مردمی در ایران که به اذعان جهانیان نقش BBC و دادن علامت رمز به کودتاچیان و نقش مستقیم انگلیس و آمریکا در ایجاد کودتا چنانکه فردوست در کتاب سغوط پهلوی اشاره کرده است  نقش کرمیت روزولت هماهنگ کننده کودتا که از طرف انگلیس و آمریکا هدایت کودتا را بعهده داشت و عوامل داخلی ایران: برادران رشیذیان، نصیری، اشرف خواهر شاه، اوباش تهران، سفارت انگلیس و آمریکا، باشگاه تاج آن زمان و بنگاه خبرپراکنی بی بی سی بعنوان شروع کننده کودتا که کلمه رمز عملیات را به کودتاچیان خبر دادند نشان می دهد.

بی بی سی یک خبرگزاری فراملی است و اساسا سیاست گذاری های آن نیز فراتر از انگلستان است. می بینیم که مجلس و دولت انگلیس مخالف جنگ می باشند اما بی بی سی به تنهایی برطبل جنگ می کوبد.

امروز با گذشت زمان و برملا شدن دست های پنهان استعمار با ارائه اسناد از طریق انتشار اسناد توسط دستگاههای دیپلماسی انگلیس و آمریکا به حقایق پشت پرده پی می بریم که سالیان دراز دست دخالتگر بیگانگان در ایران را فاش نساخته اند.

امروز وقتی مروری بر جنگ ایران و عراق می کنیم و استفاده وسیع صدام در بکارگیری سلاح های دست جمعی و سکوت دستگاههای رسانه ای و دیپلماسی غرب را مشاهده می کنیم، می فهمیم حقیقت و قلب بنگاههای خبرپراکنی غرب در کجا می تپد و اساسا مردم سوریه امروز کجای کارند.

امروز وقتی می شنویم کشار یک میلیون انسان در عراق بخاطر بهانه ای واهی بوده است و دخالت در سارایوو و جنایت بی نظیر در قلب اروپا و فاجعه سربرنیتسا و کشتار 8 هزار انسان در سارایوو در قلب تمدن غرب و اروپایی که مدعی دمکراسی است با همکاری سازمان ملل دخالت در افغانستان، مصر و امروز سوریه به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی همه با همکاری رسانه های چند ملیتی و دروغ پراکنی همچون BBC می باشد که اگر بخواهند با هدایت های پشت پرده حق را باطل و یا بالعکس باطل را حق جلوه می دهند.

اینجا فقط ملت ها و آرمانها وعقاید انسانها، جان و مال، ارز و ناموس انسانها در مقابل ارزشهای شیطانی و ثروت اندوزانه غرب ارزشی ندارد بلکه اینجا با اسیر کردن کلمات و به استخدام در آوردن کلمات آرمانی همچون آزادی، دموکراسی،… با ارابه آهنین از روی نعش هزاران تن می گذرند تا حقیقت را اسیر کنند و دروغ را اشاعه دهند و تنها صدایی که در این هیاهو به گوش نمی رسد صدای انسان است.

همانا بنده تأسف می خورم برای کسانی که برای مقابله با ساخت پارک موزه دفاع مقدس و با هدف تخریب محیط زیست با ساخت این مکان مقدس مخالفت کرده و برای ارائه دیدگاه های واهی و ناپسند و نابخردانه خود دست به دامان این شبکه استکبار که خود نمادی از خونخواری و دروغگویی است شده است.

حتما این افرادی که در استان گلستان با عناوین مختلفی در حال فعالیت هستند و مثلا خود را حامی محیط زیست می دانند چشمان خود را بسته اند و خود را به خواب زده اند و به راحتی از کنار جنایات پشت پرده این شبکه مخوف می گذرند و دستی تکان می دهند و متوسل دروغ ها و جنایات آن  می شوند.

توصیه می کنم ای خوب زدگان از خواب برخیزید و نگاهی به اطرافتان بیاندازید شاید مورد رحمت واقع شوید و چشمانتان خونخواری این گرگ صفتان BBC و دروغ پراکنی های این نابخردان را ببیند.

امروز در زیر دروغهای رسانه های وابسته صدای یک ملت به گوش نمی رسد ملتی را می خواهند به اسارت برند و با برق نئونها، سکس و دروغ، ملتی را دفن کنند زیرا ملت سوریه بیدار است و بوی گل حقیقت را فهمیده است و راست قامت در راه آرمانهای انسانی کمر همت بسته اما خفاشها از روز بیزارند و فقط به تاریکی شب پناه آورده اند تا در سایه آن چون گرگ بدرند و پاره کنند و خون ریزی کنند و با این کار حقیقت دمکراسی و آزادی غرب را برای جهانیان تفسیر کنند و به نمایش بگذارند باید بگویم ازاینجاست که: مجلس انگلیس می گوید، جنگ با سوریه نه ولی BBC می گوید جنگ با سوریه آری!

نویسنده رادکانا: محک

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ وحرف تو منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=7465

ارسال نظر