مجموع فعالیت ستاد خدمات سفر شهرستان بسیار خوب بوده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 474 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:48 ب.ظ، یکشنبه، 31 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

آخرین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان کردکوی با موضوع تقدیرو تشکر از اعضای این ستاد باحضور فرماندار و اعضاء در فرمانداری کردکوی برگزار شد.

IMG_4438به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار و رییس ستاد خدمات سفر شهرستان ضمن سپاس از زحمات اعضای ستاد در طول این ایام از تمامی اعضاء ستاد تقدیر بعمل آورد و گفت: امنیت و آرامش بخودی خود بدست نمی آید بلکه باید این آرامش را برای خودمان و مردم هم داشته باشیم.

وی ادامه داد: این آرامش نیازمند یک عزم و جذم قوی است که در ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان موجود بوده که در مجموع توانست فعالیت های بسیار خوبی داشته باشد.

فرماندارکردکوی اظهار داشت: با برنامه ریزی و طراحی و هماهنگی و در اختیار داشتن افراد توانمند در هر کمیته توانستیم فضا و خدمات خوبی را به مسافرین و میهمانان و شهروندان ارائه دهیم.

IMG_4437

الیاسی با اشاره به اینکه سال ۹۳ از همه سالها اهمیت بیشتری دارد گفت: امسال باید با عزم ملی و مدیریت جهادی کار شود هرچند که این مقوله در فعالیت های ستاد خدمات سفر نشان داده شده است.

وی در پایان از همه اعضای در بخش های اسکان، امداد نجات، امنیت، ترافیک، شهرداری، بهداشت و درمان، راه و شهرسازی، فرهنگی و مذهبی و دینی، آب، برق، و سوخت و…  تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه دبیر ستاد و روسای کمیته ها هر یک گزارشی از فعالیت های خدمات سفر ارائه نمودند.

ارسال نظر