مجید میهن دوست مسئول کمیته بیس بال و سافت بال گلستان شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 542 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:55 ب.ظ، دوشنبه، 5 خرداد، سال 1393 نظرات ۲ نظر

مجید میهن دوست داور ملی بیس بال در استان گلستان و تنها داور بیس بال در شمال کشور مسئول کمیته بیس بال و سافت بال گلستان شد.

thumb271-434c8314996e917135522f5f9c30a070به گزارش رادکانا، مجید میهن دوست داور ملی بیس بال در استان گلستان و تنها داور بیس بال در شمال کشور در گفتگوی اختصاصی با گلستان ما با اعلام این خبر اظهارکرد: از سال 83 کار داوری را بیس بال را آغاز کرده ام و یکی از افتخارات بنده در این رشته ورزشی این است که تنها داور بیس بال در شمال کشور هستم.

وی در ادامه با بیان اینکه اخیرا از سوی ریاست انجمن های ورزش استان گلستان به عنوان مسئول کمیته بیس بال و سافت بال استان گلستان انتخاب شده است، افزود: این ورزش جزء ورزش های دانشگاهی و فکری است که در این ورزش 9 بازیکن داخل زمین به صورت تیم مدافع و یک بازیکن مهاجم فعالیت می کنند.

میهن دوست با اشاره به اینکه این ورزش در 9 دور انجام می شود، تصریح کرد: ورزش سافت بال مخصوص بانوان و بیس بال مختص آقایان انجام می شود.

وی ادامه داد: استان گلستان در گذشته یکی از قدرت مند ترین تیم ها را داشت اما به دلیل نبود امکانات ، از جمله زمین مناسب استقبال کمی از سوی علاقمندان روبه رو شد ولی با توجه به حمایت رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان در این خصوص ، بنا داریم تمرینات جدید این ورزش را در زمین لشکر 30 پیاده گرگان آغاز نماییم.

داور ملی بیسبال در استان گلستان با بیان اینکه از علاقه مندان این رشته اعم از بانوان و آقایان برای ثبت نام دعوت به عمل می آورد، تصریح کرد: علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به دفتر انجمن هیئت های ورزشی مراجعه نمایند و یا با شماره 09111773118 تماس حاصل نمایند.

وی در ادامه افزود : دفتر انجمن در پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی قرار دارد و انشاالله با حضور مربیان برتر کشوری ، بتوانیم این تیم ها را پایه ریزی نماییم ، زیرا استان گلستان یکی از استان های مستعد در امر این ورزش است.

میهن دوست از برگزاری اجلاسیه کشوری بیس بال و سافت بال در اواخر هفته جاری در استان اصفهان خبر داد و گفت: اجلاسیه کشوری بیس بال با حضور مسئولان این ورزش در پنجشنبه هفته جاری در شهر اصفهان برگزار می شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص مدت زمان یادگیری این ورزش، خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند در کمتر از یک ماه کلیات ورزش را یاد بگیرند و برای آموزش های تخصصی تر اقدام نمایند.

مسئول کمیته بیسبال و سافت بال استان گلستان افزود: اولین تیم بیسبال ایران درسال 1304 در شهر گرگان راه اندازی شد و استان گلستان یکی از استان های است که استعداد های زیادی در این رشته ورزشی دارد و امیدواریم با حضور جوانان علاقمند بتوانیم بار دیگر این ورزش را در استان گلستان احیاء نماییم.

وی در پایان این نوید را به علاقه مندان داد که می توانند با استفاده از امکانات موجود در هیئت، تیم قوی بیس بال و سافت بال راه اندازی کنیم.

مجید میهن دوست خبرنگار باسابقه گلستانی و خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا در گرگان می باشد.

نیلکوه می گوید:

سلام علی آقا خداقوت
عیدتون مبارک

سام می گوید:

په موهاشو نذاشتید اینقد خرج کرده بیچاره

ارسال نظر