محرومیت ۷۰ درصدی شهر کردکوی از نعمت آسفالت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,036 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:21 ق.ظ، چهارشنبه، 7 مهر، سال 1395 نظرات ۵ نظر

عضو شورای اسلامی شهر کردکوی با تأکید بر اجرای آسفالت و معابر شهرستان کردکوی، گفت: ۷۰ درصد از مناطق شهرستان کردکوی از نعمت آسفالت محروم است.

captureبه گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس، فرشته ترک صبح امروز در دویست و هفتادمین جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر کردکوی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک بازگشایی مدارس، اظهار داشت: بزرگترین دغدغه همه شهرداری‎ها از جمله شهرداری کردکوی کمبود منابع مالی است.

وی با بیان اینکه منابع مالی شهرداری با توجه به قرار داشتن در 6 ماه دوم سال باید مدیریت شود، تصریح کرد: پرداخت معوقات در حقوق و مزایای نیروی انسانی و کارکنان شهرداری باید در اولویت باشد.

* سوءاستفاده از پرونده‎ها در شهرداری کردکوی توسط افراد غیر مسؤول

عضو شورای اسلامی شهر کردکوی با بیان اینکه شهرداری کردکوی با دو تا سه برابر نیروی اضافه با بحران نیرو مواجه است، خاطرنشان کرد: برخی دیده‎ها و شنیده‎ها حاکی از فنی نبودن برخی نیروهای شهرداری است از این رو شهرداری کردکوی برای برقراری عدالت و پرهیز از فشار به بخش عمرانی در ورود نیروهای جدید و شرکتی کردن کارکنان مدیریت بهتر و جدی‎تری داشته باشد.

ترک با بیان اینکه 70 درصد از شهرستان کردکوی از نعمت آسفالت و جداول برخوردار نیست، تاکید کرد: رسیدگی به کانال‎ها و آسفالت خیابان‎های برخی از نقاط شهر و لایروبی دیواره رودخانه از جمله مواردی است که باید در اسرع وقت پیگری شود.

وی سیستمی شدن و اجرای اتوماسیون اداری در شهرداری کردکوی را ضروری دانست و گفت: قرار گرفتن پرونده‎ها بر عهده افراد غیر مسؤول باعث دستبرد و سوء استفاده از پرونده‎ها می‎شود که لازم است با تغییر در این شیوه از بروز مشکلات و سوء استفاده‎های احتمالی جلوگیری شود.

عضو شورای اسلامی شهر کردکوی ابراز داشت: در شش ماه دوم سال جاری و در سال پایانی شورای اسلامی شهر قرار داریم از این رو بهتر است در مدت زمان باقی‎مانده با تعامل و همدلی در راستای بهبود مشکلات و مطالبات مردمی گام برداریم.

ترک یادآور شد:  اگر چه انجام برخی اقدامات شائبه انتخاباتی ایجاد می‎کند اما همه اعضا با توجه به هدف اصلی و واحد خود که توسعه شهر است، برای بهبود مشکلات شهرستان و مطالبات مردمی اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

شهروند می گوید:

خب شما باید پیگیر امور این چنینی باشین
تو سال چهارم عضویتتون تازه میگین 70 درصد شهر، اسفالت نیست!

شهروند می گوید:

شهردار بندرترکمن ، خواهرزاده استاندار است…… ببینید خیابان های بندرترکمن در ماه های اخیر چگونه آسفالت شده اند….. 7 ماه دیگه انتخابات شوراست … مردم کردکوی تغییرات اساسی بوجود خواهند آورد..

اهالی عدالت ششم خیابان ولیعصر می گوید:

اعضای محترم شورای شهر و شهردار کردکوی،مشکل عدالت ششم خیابان ولیعصر فراتر از آسفالت است… این نقطه شهر یک جوی آب مناسب ندارد.. به نظر شما این نقطه مرکزی شهر نیاز به تغییرات ندارد؟ خانم فرشته ترک ،خواسته اهالی عدالت ششم داشتن یک جوی آب مناسب است . در روزهای بارندگی شرایط این نقطه بسیار اسفناک است….

شکارم می گوید:

با این بلبشویی که در شهرداری وشورای کردکوی است بازم خوبه 30درصدمعابر اسفالته،خجالت هم خوب چیزیه خانم حتما بااین عملکرد درخشان هر7 عضووشخص شهرداربازهم قصدخدمت به مردم رادارید.
شهروند گرامی اینکه شهرداربندرترکمن ازلابی استاندار بهره مند است درست اما ضعف ،ناسازگاری اعضای شوراوشهرداربا هم،تخریب یکدیگر وهزاران ضعف اجرایی اعضای شورای کردکوی همه وهمه میتواند یک شهر خوب را نابود کند .که باید گفت با حضور اینگونه افراد واقعا شدنی است. خداعاقبت شهر ماراختم به خیر کند.

پژمان می گوید:

شهروند عزیز مردم کردکوی مردم کوفه هستند. هیچ تغییری ایجاد نمیکنند. هر کسی به فامیلش و دوستش و آشناش رای میده نگاه نمیکنه به سوابق و شرایط و کارایی اون فرد. متاسفانه رای مردم طوری شده که هر خانمی زیبا تر باشه بهش رای میدن هر آقایی که …. تر باشه بهش رای میدن. کردکوی روستایست با مشکلات شهری

ارسال نظر