محسن تربتی نژاد شهردار کردکوی شد/برتری ژن خوب مقابل تخصص و تجربه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,228 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:30 ق.ظ، سه شنبه، 25 مهر، سال 1396 نظرات ۴ نظر

محسن تربتی نژاد پس از کش و قوس های فراوان و با رأی سه تن از اعضای شورای شهر، شهردار جدید کردکوی شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ هفدهمین جلسه غیرعلنی شورای اسلامی شهر کردکوی عصر امروز دوشنبه با دستور انتخاب شهردار باحضور اعضا در صحن شورای شهر برگزار شد.

جلسه ابتدا بصورت رسمی و علنی باحضور اصحاب رسانه برگزار شد که در ادامه خبرنگاران را از جلسه بیرون کرده و اعلام کردند جلسه غیررسمی برگزار می شود که اعتراض خبرنگاران را به همراه داشت.

جلسه بصورت غیرعلنی برگزار شد که در نتیجه آن مجسن تربتی نژاد فرزند نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی که در کردکوی به ژن خوب معروف است بعنوان شهردار جدید کردکوی انتخاب گردید.

طی رأی گیری در آخرین جلسه انتخاب شهردار آقایان امید دانشیار، امیر قاسمی و محمدرضا شریف موسوی به محسن تربتی نژاد رأی دادند و همچنین آقایان رضا روشناسان و رسول فیروزیان به محمدرضا سیدالنگی رأی دادند.

پس از انتخاب محسن تربتی نژاد از سوی سه عضو شورای شهر هجمه زیادی در فضای مجازی سه عضو موافق تربتی نژاد را در برگرفت.

عده ای بر این نکته تأکید دارند، برگزاری جلسات متعدد انتخاب شهردار و حضور کاندیداهای مختلف تصدی پست شهرداری و معرفی و بیان رزومه و برنامه ها تنها سریالی بود که انتخاب نهایی سه عضو شورای شهر کاملا مشخص بود.

در هر حال امشب محسن تربتی نژاد شهردار جدید شهر کردکوی شد و امیدواریم روزهای بدون حاشیه و بدون تنش همراه با کارآمدی و دگرگونی در راه باشد.

انتهای پیام/

سلام می گوید:

از کوزه مان برون تراود که در اوست
مگر اعضای شورای شهر چه رزومه قوی دارند که بخواهند شهردار با رزومه قویتری رو انتخاب کنند
وقتی سه عضو شهرداری که الان در شورا حضور دارند به جناب شمالی اطمینان ندارند و اسم ایشان را در بین سه گزینه خود معرفی نمیکنند خود نشان از عمق فاجعه دارد حالا تا آخرش که معلومه
یکی از اعضای شورای شهر که ادعای نمایندگی مجلس رو هم داره
خدا به به داد مردم شهر برسه
والسلام

عین الله می گوید:

شورای غیرکردکویی شهردار غیر کردکویی داد بیرون این اصلا جای تعجب نداره

سلام می گوید:

شهردار منتخب شورا برنامه‌های خود را در حوزه‌های مختلف اعم از گردشگری، جذب سرمایه‌گذار، ارتقای مبلمان شهری، وصول مطالبات و معوقات شهرداری، افزایش ساخت و ساز، ممیزی کردن کردکوی، احداث کتابخانه، فعال کردن تیم والیبال شهرداری کردکوی، زیپ‌لاین، احداث گلخانه، سورتمه، شهربازی مدرن، راه‌اندازی مجموعه توریستی برشمرد و یادآور شد: یکی از طرح‌های بنده احداث آب‌نمای چهاربعدی موزیکال در کردکوی است که تاکنون در ایران اجرا نشده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری کردکوی آه در بساط ندارد اما می‌توان با نفوذی که وجود دارد از وزارت کشور اعتبارات بلاعوض جذب کرد، برشمرد(منبع فارس).

اذهان عمومی منتظر تحقق این شعارها در دوران مسئولیت شما خواهد بود.

شهروند می گوید:

یه انتخاب عالی تو شرایط فعلی بود…………. میرزازنجانی خواهر زاده استاندار سابق گلستان چه تغییرات چشمگیری در بندرترکمن بوجود آورد؟؟؟؟ از اعتبار دایی خود در استانداری استفاده کرد و بندرترکمن را تغییر داد… تربتی نژاد از اعتبار پدرش استفاده می کنه و پول وارد کردکوی می کنه و ان شاءالله همانند بندرترکمن تمام خیابان های شهر و کوچه های شهر آسفالت خواهند شد و مشکل تعریض خیابان ها حل خواهد شد…. دوستان کردکوی نیاز با رابطه داره تا این شهر تغییر کنه…… تربیتی نژاد پدر برای آبروی پسرش هم شده از استاندار می خواهد که اعتبارات کردکوی را زیاد کنه……..

ارسال نظر