محفل انس با قرآن باعث وحدت و عزت مسلمانان می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 266 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:47 ق.ظ، دوشنبه، 15 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی: برگزاری محافل انس با قرآن راهی برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ قرآنی و انس با کلام وحی است.

حجت-الاسلام-محمودی-121به گزارش سرویس قرآن وعترت رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی، برگزاری محافل قرآنی را از دستاوردهای دینی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: برگزاری محافل انس با قرآن طی سالهای اخیر رنگ و بویی قرآنی به جامعه بخشیده است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای تلاوت قرآن و عمل کردن به مفاهیم آن دانست و افزود: برگزاری محافل انس با قرآن راهی برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ قرآنی و انس با کلام وحی است.
وی در ادامه یادآور شد: با توجه به ماه مبارک رمضان که ماه بهار قرآن است، نیاز است که محافل انس با قاریان داخلی و خارجی بهتر و بیشتر در شهرستان برگزار شود.
محمودی همچنین دعوت از قاری مصری را از اقدامات شایسته و افزایش دهنده تدبر به قران و عمل به آن دانست و گفت: محفل انس با قرآن باعث وحدت و عزت مسلمانان و نزدیکی دلهای مردم به خدا می شود.
این مقام مسئول در ادامه فلسفه وجودی رمضان را درک بیشتر مسلمانان از همدیگر دانست و گفت:محافل انس با قران باعث نزدیکی و درک هر چه بیشتر مردم از یکدیگر شده وروح انسانی مردم را رشد و شکوفا خواهد کرد.
حجت الاسلام محمودی در خاتمه با تأکید براینکه اگر جوانان ما در زندگی با قرآن مأنوس شوند در جنگ نرم علیه دشمن موفق خواهند شد، حضور بیش هزار نفر را در محفل انس با قران کریم این شهرستان بسیار ارزشمند عنوان کرد و اظهار داشت: بیش از پنجاه درصد جمعیت حاضر در این مراسم را کودکان ونوجوانان قرآن دوست تشکیل می دهند و اینچنین مراسمی باعث افزایش علاقه ، انس و الفت جوانان به مسجد و قرآن خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر