محفل انس با قرآن کریم در کردکوی برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 110 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:21 ب.ظ، پنج شنبه، 25 آبان، سال 1396 نظرات بدون نظر

محفل انس با قرآن کریم با حضور اقشار مختلف مردم بمناسبت رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) در کردکوی برگزار می شود.

به گزارش سرویس قرآن و عترت رادکانا؛ محفل انس با قرآن کریم با حضور اقشار مختلف مردم بمناسبت رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) در کردکوی برگزار می شود.

استاد محمدی نژاد قاری برجسته استان گلستان و تعدادی از قاریان و حافظان نمونه شهرستان کردکوی در این محفل نورانی به تلاوت آیانی نورانی و معنوی کلام الله مجید خواهند پرداخت.

زمان برگزاری مراسم: پنجشنبه 25 آبان ماه همراه با نماز مغرب و عشاء

مکان برگزاری مراسم: مسجد بقیه الله الاعظم (عج) شاهکوهی ها محله عباس آباد

اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کردکوی، دارالقرآن آموزش و پرورش شهرستان کردکوی، موسسه قرآنی هدایت و شورای فرهنگی مسجد بقیه الله الاعظم (عج) برگزاری این محفل نورانی و معنوی را بر عهده دارند.

گفتنی است؛ جبهه فعالان قرآنی شهرستان کردکوی با برگزاری کلاسهای آموزش قرآن، برگزاری مراسمات مختلف قرآنی و فرهنگی، برگزاری محفل های انس با قرآن کریم در مساجد، حسینیه ها، تکیه ها و مدارس و دانشگاه ها گام موثر و مفیدی را در جهت ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در شهرستان کردکوی برداشته است.

امید است مسئولان حوزه فرهنگ، آموزش و هنر شهرستان کردکوی در این راه پر خیر و برکت و ارزشمند به یاری جبهه فعالان قرآنی بشتابند و همراه و همگام این عزیزان باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر