محمدباقر قالیباف طی پیامی ضایعه فوت کارگران معدن آزادشهر را تسلیت گفت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 149 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:51 ق.ظ، پنج شنبه، 14 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

محمدباقر قالیباف طی پیامی ضمن ابراز تاسف از وقوع انفجار در معدن زمستان یورت آزادشهر، ضایعه فوت ۲۱ کارگر شریف این معدن را تسلیت گفت.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس، محمدباقر قالیباف شهردار تهران و کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران اسلامی، پس از تائید خبر فوت 21 کارگر شریف معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر در استان گلستان، طی پیامی این حادثه تلخ را به مردم و بازماندگان این حادثه تسلیت گفت.

در متن پیام وی اینگونه آمده است:

انالله و اناالیه راجعون

جان باختن تعدادی از کارگران زحمت‌کش که در حادثه غم‌بار معدن ذغال سنگ زمستان یورت شمال غربی در استان گلستان جان خود را از دست دادند همه ملت ایران را عزادار کرد.

بنده با شنیدن خبر این حادثه عظیم معدن آزادشهر بسیار متاثر شدم جان باختن و مصدوم شدن کارگران سخت‌کوش که با حداقل درآمد در این شرایط سخت کار می‌کنند و دچار چنین حوادثی می‌شوند قلب هر انسانی را به درد می‌آورد.

اینجانب ضمن اعلام همدردی با حادثه‌دیدگان و خانواده‌های آنان امیدوارم مسوولان ذیربط با تمام توان و با استفاده از همه امکانات برای امداد رسانی و کاستن از آلام حادثه دیدگان اقدام کنند.

در پایان برای مصدومان این حادثه شفای عاجل از درگاه خداوند متعال طلب می‌کنم و آرزو می‌کنم کارگران محبوس در کمال سلامت از محیطی که در آن گرفتار شدند نجات پیدا کنند.

محمدباقر قالیباف

انتهای پیام/

ارسال نظر