محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور به استان گلستان سفر میکند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 379 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:21 ق.ظ، پنج شنبه، 19 شهریور، سال 1394 نظرات بدون نظر

استاندار گلستان از سفر “محمد باقر نوبخت” معاون رئیس جمهور به استان خبر داد.

11به گزارش رادکانا،حسن صادقلو ، استاندار گلستان، صبح امروز در جمع خبرنگاران  از سفر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی  به استان گلستان خبر داد.

وی در خصوص زمان و علت دقیق این سفر به خبرنگاران گفت: زمان این سفر، دوم مهرماه سالجاری می باشد که به منظور پیگیری و حل مشکلات استان گلستان، معاون رییس جمهور با این استان سفر می‎کند.

صادقلو در پاسخ به این سوال که خصوص طرح‎های مصوب سفر رئیس‎جمهور به استان گلستان در چه وضعیتی هستند یادآور شد: در جلسه هیئت دولت گزارشی درباره آخرین وضعیت استان گلستان در راستای طرح‌های مصوب سفر رئیس‌جمهور ارائه شد، در این زمینه نسبت به اجرای پروژه گردشگری آشوراده با رعایت ملزومات زیست محیطی تاکید ویژه شد.

استاندار گلستان همچنین افزود: در جلسه هیئت دولت تاکیداتی در زمینه احداث بیمارستان در دو زون منطقه‎ای شد و ساخت بیمارستان‎های 800 تختخوابی و یک‎هزار تختخوابی در این جلسه مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در استان گلستان ادامه داد: اتصال ریلی اینچه‎برون به استان سمنان، اجرای پروژه راه‎آهن گرگان – مشهد از مسیر گرگان، اجرای شبکه آبیاری و زهکشی اراضی از مهم‌ترین مواردی بود که در جلسه هیئت دولت به آن پرداخته شد.

وی گفت: در جلسه هیئت دولت تاکید بر حل مسائل استان گلستان شد که در این راستا محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور قول مساعد دادند که دوم مهرماه جاری به استان گلستان سفر کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر