محور کردکوی به گرگان بازسازی و بهسازی می‌شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 358 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:13 ب.ظ، دوشنبه، 23 شهریور، سال 1394 نظرات بدون نظر

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کردکوی گفت: عملیات اجرائی بازسازی و بهسازی محور کردکوی به گرگان آغاز شده و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد و مردم ۳۰ روستای منطقه از آن بهره‌مند می‌شوند.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، علی گل‌بینی‌مفرد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کردکوی، اظهار داشت: عملیات اجرائی بازسازی و بهسازی و روکش آسفالت محور قدیم کردکوی به گرگان از 20 روز پیش آغاز شده و تا چند روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: این جاده به طول 14کیلومتر است و این طرح با اعتبار بیش از 2.5 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی حوزه راهداری تامین خواهد شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کردکوی تصریح کرد: با بهره‌برداری از این طرح 30 روستای حاشیه این جاده از نعمات این محور بهره‌مند می‌شود و بازسازی این مسیر سبب کاهش خسارت‌های مالی و جانی در این محور می‌شود.

گل‌بینی مفرد افزود: آسفالت استفاده شده در این طرح از نظر کیفیت توسط آزمایشگاه مکانیک خاک استان گلستان به صورت مستمر نمونه‌برداری و آزمایش می‌شود.

وی ارتقای آسفالت محور کردکوی به گرگان را از اولویت‌های این اداره کل اعلام کرد و اظهار داشت: قبل از سال های 78-79 نیز، روکش آسفالت محور قدیم گرگان-کردکوی-نوکنده به طول 25 کیلومتر انجام شد اما به علت وجود روستاها، اراضی کشاورزی و معادن فراوان در آن ناحیه که موجب تردد کامیون های بسیار و ترافیک بالا شده، پس از 16 سال وضعیت آسفالت آن تغییر کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر