محکومیت اهانت به رسول خدا (ص) در مدارس یساقی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 819 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:51 ق.ظ، شنبه، 6 آبان، سال 1391 نظرات بدون نظر

مدیریت ، معلمان و دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید سمیه دهستان یساقی کردکوی در اقدامی با تجمع در حیاط مدرسه و با سر دادن شعار لبیک یا رسول الله و مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ساخت و انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام را به شدّت محکوم کردند.

به گزارش رادکانا به نقل از  روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی، مدیریت، معلمان و دانش آموزان دبیرستان دخترانه شهید سمیه دهستان یساقی کردکوی در اقدامی با تجمع در حیاط مدرسه و با سر دادن شعار لبیک یا رسول الله و مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ساخت و انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام را به شدّت محکوم کردند.

در این مراسم حجت الاسلام شفیعی روحانی مستقر یساقی در سخنانی ضمن قدردانی از مسئولین و دانش آموزان این دبیرستان ، در خصوص عظمت و شخصیت پیامبر مکرم اسلام (ص) به تفصیل سخن گفت و در ادامه تهیه و انتشار این فیلم و توهین به پیامبر را برگرفته از اسلام هراسی دشمنان اسلام دانست و تصریح کرد : این نهایت ضعف و زبونی دشمنان اسلام را می رساند که دست به چنین اقدام بی منطقی زده و به مقدس ترین چهره مسلمانان اهانت کردند .

شفیعی بابیان این مطلب که دشمنان اسلام از مسلمین و بیداری اسلام می ترسند تأکید کرد : دشمنان اسلام باید بدانند که با اهانت به مقدسات جز اینکه در دنیا و بین ملت ها منفورتر و مفتضح تر بشوند دست آورد دیگری نمی توانند داشته باشند.

در پایان پرچم آمریکا و اسرائیل با شعار یکپارچه مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از سوی دانش آموزان این دبیرستان به آتش کشیده شد.

 

ارسال نظر