محکومیت کشتار بی رحمانه مسلمانان مظلوم و بی دفاع میانمار/پشت پرده جنایات میانمار رژیم صهیونیستی قرار دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 144 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:19 ب.ظ، جمعه، 17 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

امام جمعه کردکوی گفت: حامی اصلی کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار، رژیم کودک‌کش صهیونیستی است و از طرفی استکبار جهانی نیز با سکوت خود این جنایت‌ها را تایید می‌کند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام موسی شاعری در خطبه های نماز جمعه این هفته پیشاپیش ضمن تبریک عید سعید غدیر، گفت: همان طور که حضرت علی (ع) در زمان حیات مبارکش منشا وحدت بود، امروز نیز شیعه و سنی با تأسی از پیامبر گرامی اسلام (ص) و این شخصیت بزرگوار در کنار هم با همدلی و برادری در آرامش زندگی و از کیان و ارزش های انقلاب و اسلام حفاظت می کنند.

وی افزود: امروز برادران اهل سنت و شیعه با اتحاد و یکپارچگی، توطئه های دشمنان اسلام را ناکام گذاشته و موجب عزت جهان اسلام شده اند.

هیج زمانی نباید از امامت و ولایت جدا شویم

امام جمعه کردکوی با بیان اینکه هیج زمانی نباید از امامت و ولایت جدا شویم؛ اظهار داشت: پیام غدیر به نسل امروز این است که سعادت و رستگاری جامعه انسانی تنها در گرو جاری شدن احکام الهی در تمامی زمینه های فردی و اجتماعی و تحت رهبری و مدیریت انسان کامل و الهی است.

وی تصریح کرد: غدیر روز عید بزرگ خدا است و این اهمیت موضوع را بیشتر می کند و باید همگان در بزرگداشت این روز تلاش کنیم.

محکومیت کشتار بی رحمانه مسلمانان مظلوم و بی دفاع میانمار

شاعری در بخش دیگری از سخنان خود به کشتار بی رحمانه و ناجوانمردانه مسلمانان میانمار اشاره کرد و افزود: مسلمان کشی کار انسانیت نیست.

وی ضمن اعلام محکومیت کشتار بی رحمانه مسلمانان مظلوم و بی دفاع میانمار، خاطرنشان کرد: یکی از وقایع تلخ تاریخ معاصر کشتار مسلمانان بی‌گناه میانمار توسط یک سری افراد قسی‌القلب و وحشی است که این کشتار قلب همه انسان‌ها را به درد آورده است.

 

امام جمعه شهرستان کردکوی بیان کرد: جنایات صورت گرفته در مناطق مسلمان نشین میانمار و سوزاندن منازل مسلمانان و زنده به آتش کشیدن آن‌ها و سر بریدن کودکان، در تاریخ بی‌سابقه است.

پشت پرده جنایات میانمار رژیم صهیونیستی قرار دارد

شاعری ضمن تأکید بر اینکه قطعاً پشت پرده جنایات میانمار رژیم صهیونیستی قرار دارد، اذعان کرد: حامی اصلی این جنایات، رژیم کودک‌کش صهیونیستی است و از طرفی استکبار جهانی نیز با سکوت خود این جنایت‌ها را تایید می‌کند.

وی همچنین به قیام خونین 17 شهریور اشاره کرد و گفت: کشتار بی رحمانه 4 هزار انسان آزاده در 17 شهریور دنیا را متوجه ماهیت واقعی رژیم شاه کرد.

پس از واقعه خونین 17 شهریور آبرویی برای شاه باقی نمانده بود

امام جمعه کردکوی با بیان اینکه پس از واقعه خونین 17 شهریور دیگر آبرویی برای شاه باقی نمانده بود، تصریح کرد: نهضت اسلامی از اصالت بسیار ارزشمندی برخوردار است که بر جهانیان کاملا آشکار است.

شاعری ضمن تأکید بر اینکه 17 شهریور روز پیروزی خون بر شمشیر است، یاد اور شد: خون های ریخته شده در 17 شهریور باعث پیروزی انقلاب شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر