مداحان، سربازان خط مقدم جبهه فرهنگی هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 349 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:51 ب.ظ، یکشنبه، 14 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام محمودی،با اشاره به هجمه تبلیغی دشمنان اسلام و وهابیت؛ مداحان را از سربازان خط مقدم این جبهه فرهنگی بر شمرد.

690634به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی، در جمع مداحان و شعرای آئینی شهرستان کردکوی، با اشاره به جایگاه رفیع مداحی در مکتب اهل بیت(ع) نقش این قشر مذهبی را در جامعه تاثیر گذار و حساس عنوان کرد و از آنان خواست با دقت در اخلاقیات و روابط اجتماعی الگوی خوبی برای جامعه باشند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در ادامه،اثرگذاری مداحان و ذاکرین اهل بیت(ع) را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: مداحان و ذاکرین با اثرگذاری وسیعی که در اقشار مختلف جامعه و بویژه جوانان دارند،باید از این فرصت استفاده کرده و شعائر اهل بیت(ع) را ترویج و برای اصلاح انحرافات جامعه امر به معروف و نهی از منکر کنند.

 

وی همچنین با اشاره به هجمه تبلیغی دشمنان اسلام و وهابیت؛ مداحان را از سربازان خط مقدم این جبهه فرهنگی بر شمرد و افزود: مداحان می توانند با درایت و تیز هوشی خرده گیری این منافقین کور دل را خنثی کنند.

690635

محمودی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات کانون مداحان دوره دوم، کارهای به زمین مانده در این عرصه را فراوان و زمینه فعالیت و خدمت رسانی به جامعه مداحان را بسیار دانست و افزود: برگزاری انتخابات کانون مداحان و شاعران آئینی با توجه به جایگاه شعر آئینی و مداحی حائز اهمیت است و منتخبین شما مداحان می توانند با برنامه ریزی منسجم و فعالیت های مستمر و کاربردی، جامعه مداحان را بیش از پیش به منویات مقام معظم رهبری نزدیکتر کنند.

 

حجت‌الاسلام محمودی افزود:سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شاعران آئینی کردکوی همزمان با کل کشور در روز جمعه مورخ ۱۲/۱۰/۹۳ از ساعت ۸ صبح در فاطمیه این شهرستان برگزار می‌شود و تنها کسانی حق رأی دارند که دارای کارت موقّت مداحی باشند.

 

وی با بیان اینکه اعضای سومین دوره کانون مداحان و شاعران آئینی برای چهار سال انتخاب می‌شوند، افزود: ساماندهی و تعیین ضوابط مداحی و نظارت بر عملکرد مداحان و شعرای آئینی از مهم‌ترین اهداف تشکیل این کانون است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه با اشاره به اهمیت این دوره از انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی، ابراز کرد: تمام شرایط برای برگزاری مطلوب در این انتخابات در شهرستان تدارک دیده شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر