مدارس پیش‌دبستانی و ابتدائی استان گلستان فردا تعطیل می‎باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 420 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:36 ب.ظ، سه شنبه، 2 آذر، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: همه مدارس ابتدائی و پیش دبستانی شیفت صبح و عصر فردا در استان گلستان به علت سرمای هوا تعطیل است.

golestanema11به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، محمدرضا وطنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به سرمای هوا در استان و بارش برف اظهار داشت: همه مدارس مقطع ابتدائی شیفت صبح و عصر استان گلستان فردا چهارشنبه سوم آذرماه به علت یخبندان و برودت هوا تعطیل است.

وی افزود: دانش آموزان و والدین به اخبار و شایعاتی که در منابع غیر رسمی منتشر می‎شود، توجه نکنند و اخبار را از منابع رسمی پیگیری کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان تصریح کرد: مدارس دیگر مقاطع تحصیلی در استان گلستان فردا دایر است.

دمای هوای استان گلستان از دیشب کاهش یافته و از بامداد امروز شاهد بارش برف در بیشتر مناطق استان گلستان هستیم و براساس پیش بینی هواشناسی از عصر امروز با نفوذ سامانه دوم بارشی دمای هوا در استان دوباره کاهش یافته و بارش برف سراسر استان را دربر می‎گیرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان گفت: با هماهنگی ستاد بحران این شهرستان چهار مدرسه روستاهای کوهستانی روز سه شنبه دوم آذر تعطیل شد.

مدارس کوهستانی شهرستان رامیان امروز تعطیل شد

«اسداله صادقلو» مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان در گفتگو با گل رامیان گفت: به دلیل بارش برف سنگین در شب گذشته و صبح امروز سه شنبه دوم آذرماهاستان گلستان و شهرستان رامیان را سفیدپوش کرد.

وی اظهار کرد: به دلیل کاهش محسوس دمای هوا و یخبندان در این شهرستان، با هماهنگی ستاد بحران این شهرستان مدارس روستاهی کوهستانی ویرو، کشکک، رضی و قورچای تعطیل شد.

صادقلو افطود: مدارس شهر رامیان و دیگر روستاها و شهرهای تابعه این شهرستان باز است و احتمال تعطیلی برای ظهر امروز وجود ندارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان تصریح کرد: در باره وضعیت مدارس برای روز چهارشنبه هنوز تصمیم گیری نشده و هر تصمیمی گرفته شود از طریق منابع رسمی اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر