مددجوی گمیشانی که با اقتصاد مقاومتی مددرسان نیازمندان شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 190 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:51 ب.ظ، چهارشنبه، 26 خرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

جوان تحصیل کرده گمیشانی با پرورش دام سنگین زندگی دو خانواده را می چرخاند و به نیازمندان هم مدد می رساند .

gavdary10به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا به نقل از ساحل گمیشان، بهرام عابدی پور غاز فوق لیسانس مدیریت دولتی ، ساکن روستای مرادبردی گمیشان با پروش و نگهداری دام سنگین زندگی خانواده خود و پدرو مادرش را به خوبی تامین و از نیازمندان هم در حد توان دستگیری می کند.

عابدی کر می گوید ، تا قبل از اینکه وارد این کار شود در یک موسسه مالی اعتباری مشغول به کار بود که به علت ورشکستگی مالی موسسه  کارش را از دست می دهد .

جوان تحصیل کرده که بار زندگی دو خانواده بر دوشش سنگینی می کرد با کمک وام 25 میایون تومانی از کمیته امداد دادمداری خود را تاسیس می کند.

حالا عابدی از درآمد خود بسیار راضی است و نه تنها زندگی دو خانواده را به راحتی تامین می کند که به نیازمندان هم مددرسانی می کند

او راز موفقیت خود را کمک به مردم و رعایت حال آنها می داند و می گوید مردمی که برای خرید لبنیات به منزلم مراجعه می کنند را ناامید نمی کنم و برای راحتی کار فقط با عمده فروشان کارنمی کنم و از محل درآمدش صدقه می دهم و اعتقاد دارم با این کار دامهایم را بیمه می کنم .

 عابدی روزانه از پرورش 17 عدد گاو بین 200 تا 300 لیتر شیر می فروشد و سالی 12 عدد گوساله به دامهایش اضافه می شود.

از جوان پرتلاش روستایی راز موفقیتش را جویا شدیم پاسخ می دهد ،درست است که اکثر دامداران از قیمت خوراک دام و سود کم اینکار گلایه دارند ولی من خودم چکمه می پوشم و خودم هم کارگر خودم هستم و هم مدیر و کارفرمای کار خودم و سعی می کنم عمده خوراک دام را هم در مزرعه تهیه کنم این تلاش مضاعف باعث رضایت من شده و مطمئنا همه می توانند به آن دست پیدا کنند.

gavdary03

gavdary04

gavdary02

gavdary09

gavdary11

انتهای پیام/

ارسال نظر