مدیران اجرایی در حوزه فعالیت خود جدی تر از قبل نمایان شوند و تلاش وسیع تری کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 803 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:23 ب.ظ، سه شنبه، 22 اسفند، سال 1391 نظرات بدون نظر

همایش اقتصاد مقاومتی با حضور فرماندهان حوزه بسیج اداری وکارگری ا لغدیر برگزار شد

jjjjjjjبه گزارش رادکانا همایش اقتصاد مقاومتی که با حضور ابراهیمی مدیر کل اطلاعات استان، الیاسی فرماندار کردکوی، مدیران ادارات، تولیدکنندگان وفرماندهان وبسیجیان حوزه اداری وکارگری الغدیر شهرستان در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی کردکوی برگزار شد.

ابراهیمی مدیر کل اطلاعات استان به برون رفت ها و تلاش در اقتصاد مقاومتی و داشتن استقلال مقاومتی پرداخت وافزود: دشمنان نظام و انقلاب از هر حربه ای استفاده می کنند تا نگاه خوش بینانه مردم ما را از نظام و انقلاب کمرنگ کنند ولی به فضل خداوند مردم همیشه با نظام وانقلاب بوده اند که در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری نشان دادند.

وی افزود: دشمن بدنبال منافع شخصی خود به حرفهای دروغ بر علیه انقلاب، مردم و نظام پرداخته تا داوری را به عهده مردم ما بیندازد ولی مردم همیشه بیدار ایران اسلامی هوشیارتر از آنند که حرف های حیله گرانه آنها را گوش کنند وهمیشه با انقلاب و نظام و رهبری بوده اند وهستند و خواهند بود.

مدیر کل اطلاعات استان این برهه از زمان را اوج شدت جنگ (تحریم دشمنان) برعلیه ما دانست و صرفه جویی، تحرک، تولید انبوه، اشتغال مطلوب، خودکفایی و صرجویی را از راههای اقتصاد مقاومتی برشمرد وافزود: تمامی ما در حوزه های اداری، کارگری، تولید کنندگان خرد وکلان و حتی خانواده ها تلاش کنیم مثل گذشته که در جنگ هشت سال دفاع مقدس نشان دادیم که ایستاده ایم استقلال اقتصادی را شکوفا وتحریم های دشمنان را خنثی سازیم.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به نزدیک شدن انتخابات و دشمن می خواهد از این صحنه استفاده نماید و بی ثباتی را در کشور ما نمایان کند افزود: تنها را ه برون رفت  ازاین فشارها حفظ نشاط وآرامش برای مردم بوده ومدیران فعال درهر حوزه فعالیت خود جدی تر از قبل نمایان شوند و تلاش وسیعتری کنند و مهمترین وظیفه ایشان ارتباط با مردم ورضایتمندی آنهاست.

ارسال نظر