مدیران دستگاههای اجرایی حداکثر صرفه جویی را در مصرف گاز داشته باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 200 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:52 ب.ظ، شنبه، 18 دی، سال 1395 نظرات بدون نظر

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از همه مدیران دستگاههای اجرایی، نظامی و انتظامی، سازمانها، مؤسسات و شرکت های دولتی و خصوصی، نهادهای انقلاب اسلامی استان درخواست کرد تا به منظور پیشگیری از افت فشار گاز، رعایت اعتدال را در مصرف گاز طبیعی بعمل آورند.

img_33به گزارش رادکانا،جمال لیوانی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان از همه مدیران دستگاههای اجرایی، نظامی و انتظامی، سازمانها، مؤسسات و شرکت های دولتی و خصوصی، نهادهای انقلاب اسلامی استان گلستان درخواست کرد تا به منظور پیشگیری از افت فشار گاز، رعایت اعتدال را در مصرف گاز طبیعی بعمل آورند.

وی ضمن تقدیر از حسن همراهی و مساعدت مدیران دستگاههای اداری استان که همواره این شرکت را یاری می رسانند، افزود: در همین راستا مهندس جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهوری با عنایت به اهمیت صرفه جویی در مصرف گاز با صدور بخشنامه ای، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات و شرکت های دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی و استانداری های سراسر کشور را به رعایت اعتدال در مصرف گاز طبیعی ملزم نمود.

وی افزود: در این بخشنامه 4 بندی ،که در زمینه رعایت اصول ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی صادر شده است کلیه دستگاههای فوق موظف هستند:

1 – رعایت دمای 21-18 درجه در فضاهای داخلی و بسته و دمای 18 درجه در راهروها و فضاهای عمومی سرپوشیده

2- روشن نمودن وسایل گرمایشی از یک ساعت قبل از آغاز کار و خاموش کردن آنها یک ساعت قبل از پایان کار

3- خاموش کردن وسایل گرمایشی در روزهای تعطیل (برای ساختمان هایی که سیستم حرارت مرکزی ندارند)

4- انجام معاینه فنی، تعمیر وسایل گرمایشی و دیگر اقدامات لازم  به منظور افزایش ضریب ایمنی و بازدهی وسایل گازسوز

نظیر نصب سامانه پایش هوشمند موتورخانه (بر اساس بند 17 تصویب نامه شماره 212326 ت/ 46320 ه- مورخ 16/12/1390) شده اند.

جمال لیوانی در خاتمه افزود:  در اجرای موارد یادشده آمده است ، شرکت ملی گاز ایران آمادگی ارایه هرگونه مساعدت فنی به دستگاه های اجرایی را دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر