مدیرعامل گاز گلستان در مرکز سامد استان حضور خواهند یافت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 66 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:16 ق.ظ، یکشنبه، 24 دی، سال 1396 نظرات بدون نظر

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان به منظور پاسخگویی مستقیم و بلاواسطه به سئوالات، درخواست ها ومشکلات مطرح شده از سوی شهروندان گلستانی در مرکز سامد استان حضور خواهند یافت.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ صفرعلی جمال لیوانی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان به همراه معاونان، به منظور پاسخگویی مستقیم و بلاواسطه به سئوالات، درخواست ها ومشکلات مطرح شده از سوی شهروندان گلستانی در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) مستقر در استان گلستان از ساعت 9 الی 11/30 روز سه شنبه مورخه 96/10/26 پاسخگو خواهند بود.

در همین رابطه هم استانیهای عزیز می توانند سئوالات موردنظر خود را پیرامون مباحث گازرسانی، خدمات رسانی، نصب انشعاب، اشتراک پذیری، امداد رسانی، اداری و یا هرگونه مشکل، نقطه نظر و یا پیشنهادی دارند می توانند در هر نقطه از استان با برقراری ارتباط با شماره تماس 111 کد 2 با مدیرعامل گاز گلستان مطرح نموده تا بصورت مستقیم پاسخ خود را دریافت و راهنمایی های لازم انجام پذیرد.

قابل ذکر است سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولان استان مطرح و پیگیری نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر