مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا جوان موفق و برتر کردکوی شناخته شد+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 732 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:10 ق.ظ، جمعه، 22 اردیبهشت، سال 1396 نظرات یک نظر

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا در هشتمین همایش بزرگ جوان و انتظار بعنوان جوان موفق و برتر شهرستان کردکوی شناخته شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی رادکانا در هشتمین همایش جوان و انتظار شهرستان کردکوی بعنوان جوان موفق و برتر شناخته شد.

علی لیاقتی که حدود 6 سال است بعنوان مدیرمسئول در این پایگاه خبری تحلیلی فعالیت دارد در هشتمین همایش جوان و انتظار از وی تجلیل بعمل آمد.

متن لوح تقدیر بدین شرح است:

فرهخته ارجمند جناب آقای علی لیاقتی

جوانی آغاز شکفتن است و موهبتی از جانب خداوند. ثروتی که انسان باید آن را جز به بهای بهشت خرج نکند. ضمیر جوان آیینه پاکی هاست و نگاه او پنجره ای است که آفتاب حقیقت را می نوشد. دل جوان رودخانه مواج و خیالش نسیم پوایایی است و به فرموده رهبر معظم انقلاب دامت برکاته؛ “”دوره جوانی، دوره توانایی است.

و شما ای جوان عزیز

در هفته ای که با روز جوان و میلاد مسعود حضرت علی اکبر (ع)، اولین شهید اهل بیت (ع) در روز عاشورا و اشبه الناس به رسول خدا (ص) آغاز می شود و به میلاد منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج) ختم می گردد، بهانه ای یافتیم تا به افتخارات و تلاش های شما در هشتمین همایش جوان و انتظار شهرستان کردکوی ارج نهیم.

ضمن شادباش این ایام فرخنده، از جنابعالی بواسطه افتخارآفرینی برای خود، خانواده و شهرستان و تحقق شعار ما می توانیم امام راحل (ره) تقدیر و تشکر می نماییم و موفقیت روزافزون شما را از درگاه قادر متعال خواستاریم.

مجتبی جمالی

فرماندار شهرستان کردکوی

و اما پایگاه خبری تحلیلی رادکانا:

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه و صداقت با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و همه جانبه به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

 

آگاهی و بصیرت عامل مهم اقتدار ملی است و رسانه یکی از مهمترین ابزارهای گسترش آن به شمار می رود.

 

رادکانا حراست از منافع ملی، مصالح مردم و باورهای ایمانی جامعه را وظیفه خود می‌داند و با رویکرد «مردم‌ محور» واقعیت‌های اجتماعی را رصد می‌کند چرا که مردم ولی نعمت و محور و مسئولان نظام نیز خدمتگزاران این مردم هستند و هر یک ضمن برخورداری از حقوقی که رعایتش واجب است، مسئولیت‌هایی نیز برعهده دارند.

 

این رسانه تلاش دارد تا علاوه بر گزارش وقایع مهم شهرستان و استان، در جهت نقد منصفانه مسئولین گام تازه ای بردارد و مشوقی باشد برای دیگر رسانه های بومی تا کار رسانه ای و اطلاع بخشی را به دور از هر گونه تعصب و جانبداری و منفعت طلبی صنفی، برای ایجاد کردکویی آباد و بهره مند توسعه بخشند. باشد که دراین راستا مثمرثمر باشند.

پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، عدالت و خرد ورزی می‌داند و امیدوار است بتواند با اتکال به قدرت لایزال الهی و استعانت از حضرات معصومین علیهم السلام در راه گسترش و تقویت فضای رسانه ای کشور گام بردارد.

 

رسالت اصلی این رسانه خبری از ابتدای تأسیس تاکنون ارتقای آگاهی‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، هنری، ورزشی و مذهبی بوده است.

همچنین رساندن مطالبات بحق مردم خصوصا محرومین و مستعفین جامعه به گوش مسئولین، حمایت از جوانان موفق و فعال در حوزه های مختلف و محرومیت زدایی از اهداف بسیار مهم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می باشد که امروز این مردم مداری رادکانا عامل موفقیت و بهتر دیده شدن در عرصه اطلاع رسانی شده است.

 

اهداف، سیاستها و اولویتهای پایگاه خبری تحلیلی رادکانا:

 

بازتاب واقعی و بدون کم و کاست اخبار

توأم نمودن سرعت و دقت در نشر اخبار

کمک به ارتقای فرهنگ عمومی

تولید و تقویت جریان‌های فکری و فرهنگی در حوزه‌های مختلف

رعایت امانت‌داری در نشر اخبار

رعایت انصاف در ارائه تحلیل ها نسبت همه جریان های سیاسی

دوری از افراط و تفریط

تلاش در جهت ایجاد روحیه امیدواری در جامعه

ایجاد اعتماد بین رسانه و مخاطب

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

مبارک باشه ، موفق و موید (در طول زندگی)

ارسال نظر