مدیر کل اطلاعات گلستان: دشمنان از هیچ برنامه‎ای برای نارضایتی مردم دریغ نمی‎کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 904 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:13 ق.ظ، چهارشنبه، 27 دی، سال 1391 نظرات یک نظر

مدیر کل اطلاعات استان گلستان گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ برنامه و توطئه‌ای برای ایجاد خلل و نارضایتی بین مردم در آستانه برگزاری انتخابات دریغ نمی‎کنند.

698940_PhotoAیادداشت از فارس: ابراهیمی عصر امروز در همایش فعلان بخش وقف در غرب گلستان اظهار داشت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، دشمن تلاش دارد، انتخابات در ایران اسلامی را ناسالم جلوه دهد که باید با هوشیاری در برابر توطئه‎های آنها ایستادگی کرد.

تمام انتخابات‎ها در ایران با آزادی کامل برگزار شده است

وی تصریح کرد: تمام انتخابات‎ها در ایران اسلامی از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون، بر اساس قانون و با آزادی کامل برگزار شده است.

مدیر کل اطلاعات استان گلستان افزود: مردم و متولیان امر باید فرامین رهبر معظم انقلاب را همواره سرلوحه برنامه‎ها و فعالیت‎های خود قرار داده و در این مسیر حرکت کنند.

همگی باید در حفظ و صیانت از دستاوردهای آن تلاش کنند

ابراهیمی یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی ایران با خون هزاران شهید به بار نشسته و همگی باید در حفظ و صیانت از دستاوردهای آن تلاش کنند.

وی ادامه داد: اندیشه‎های تابناک امام خمینی (ره)، درایت هوشمندانه مقام معظم رهبری و فداکاری‎های شهدا، امروز بیشتر از هر زمان دیگر بر آگاهی‎های عمومی و افزایش بصیرت‎سیاسی و دینی تاثیر گذاشته است.

ورود به بحث انتخابات در کشور باید بر اساس فرمایش رهبری باشد

ابراهیمی افزود: از هم اکنون به بعد، وارد بحث انتخابات در کشور می‎شویم و باید بر اساس فرمایشات رهبری، عمل کنیم.

وی تصریح کرد: این دوره از انتخابات نیز مانند سایر انتخابات با حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق‎های رای، برگزار می‎شود و افتخار بزرگ دیگری برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ثبت می‎رسد.

مدیرکل اطلاعات گلستان در ادامه با گرامیداشت هفته وقف گفت: وقف از سنت‎های ارزشمند اسلامی است و مسلمانان با اجرای این سنت و وقف اموال خود، می‎توانند ذخیره‎ای برای آخرت خود انباشته کنند.

سنت حسنه وقف باید در جامعه احیا و استمرار داشته باشد

در این همایش، امام جمعه نوکنده نیز با گرامیداشت هفته وقف، بر ضرورت توجه جدی به سنت حسنه وقف تاکید کرد و گفت: باید سنت حسنه وقف در همه زمینه‎ها در جامعه احیا و استمرار داشته باشد.

حجت‎الاسلام محمد رضایی اظهار داشت: همه تلاش افراد نباید تنها برای دنیا باشد، بلکه با وقف نیکو به فکر آخرت خویش نیز باشند.

وی تصریح کرد: دین اسلام تاکیدات فراوانی در باب وقف دارد و این فرهنگ باید در جامعه احیا شود.

افراد متمکن در بحث وقف پیشگام باشند

امام جمعه نوکنده از افراد متمکن شهرستان خواست در بحث وقف پیشگام شوند و با وقف، امکانات مورد نیاز برای ساخت مساجد و مکان‎های مذهبی، نام خود را جاودانه سازند.

همچنین در این همایش از اصحاب وقف، هیئت امنا و خادمان بقاع متبرکه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

Ali می گوید:

سلام دوباره
آرم وزارت این جوری نیست خیلی وقته که عوض شده

ارسال نظر