مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از دیار کتول می آید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 607 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:51 ب.ظ، شنبه، 23 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

بدنبال تغییر و تحولات در ادارات کل استان گلستان ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مدت با فراز و نشیب های خاصی مواجه بوده و اخیرا حجت الاسلام میردیلمی به عنوان یکی از گزینه جدی تصدی این اداره کل مطرح شده است.

thumb271-61a8748878daf42d0f49e1caf024ebfdبه گزارش رادکانا به نقل از زرین نامه؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با فراز و نشیب های خاصی مواجه بوده و اخیرا حجت الاسلام میردیلمی به عنوان یکی از گزینه جدی تصدی این اداره کل مطرح شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود میردیلمی رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان علی آبادکتول در دولت اصلاحات از بین هنرمندان ، اهالی فرهنگ ، نخبگان هنری و برخی سیاسیون گلستان و حمایت از مرکز انتخاب شده است.

وی دارای تحصیلات حوزوی در حوزه علمیه امام خمینی گرگان، حوزه آیت الله میبدی و حوزه علمیه قم و همچنین دارای تحصیلات دانشگاهی کارشناسی حقوق می باشد.

بر اساس رایزنی های انجام شده ، این اهالی در ماه های اخیر به این نتیجه رسیده اند که بهترین گزینه جهت مدیرکلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان وی بوده و تنها چهره ای است که بعد از دولت اصلاحات روند اعتدالی در پیش گرفت و به هیچ عنوان از این مسیر خارج نشده است.

میردیلمی در ماه های اخیر پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید از سوی فعالین فرهنگ و هنر گلستان بعنوان یکی از گزینه های ریاست مطرح شد، تا اینکه با جلب رضایت وی، ایشان متقاعد شد تا برنامه 42 صفحه ای خود را در بخش های مختلف فرهنگی – هنری، نقاط قوت و ضعف، فرصت ها و تهدیدات استان تنظیم کند که مورد استقبال علما و اهالی فرهنگ وهنر گلستان قرارگرفت.

گفتنی است علیرغم ارزیابی عملکرد مثبت و معتدل دکتر غلامرضا منتظری مدیر کل فعلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در دوران مدیریت از سوی بدنه ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور و استانداری گلستان و نتایج نظرسنجی های مردم در سایت های استان ، برخی منابع آگاه از عدم الویت تغییر منتظری حداقل برای چند ماه های آینده تا زمان بازنشستگی اش خبر می دهند .

با این حال حجت الاسلام سید محمود میردیلمی نیز به عنوان یکی از الویت های جدی در دولت اعتدال گرای روحانی برای تصدی مدیر کلی این اداره در گلستان است.

برای تصدی مدیر کلی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از سایر گزینه ها از جمله حجت الاسلام احمد صالحی دارای گرایش مشارکت ، حجت الاسلام یعقوب مهدوی گرایش حزب اعتماد ملی ، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت با گرایش مشارکت ، غلامرضا حقیقی رییس فعلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر گرگان ، احسان مکتبی از اصلاح طلبان تندرو ، احمد قلیشلی و دکتر رجبلو نام برده می شود که برخی از آنان در این زمینه رایزنی و تحرکاتی نیز داشته اند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام.
گلستان بلاگ از این پس آمادگی انتشار تمامی مطالب ارسالی شما رو در روز دارد.. منتظر لینک مطالب خوبتان هستیم

ارسال نظر