مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات آزاد مهارت فردا در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 522 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:05 ب.ظ، یکشنبه، 21 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات آزاد مهارت با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان و برگزیدگان این دوره از مسابقات فردا در کردکوی برگزار می شود.

radkana-2-Copyبه گزارش رادکانا، محمد بالاخلی دبیر اولین  دوره مسابقات آزاد مهارت و مسئول سنجش و ارزشیابی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کردکوی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات آزاد مهارت با حضور مهندس تیرانداز مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان و برگزیدگان این دوره از مسابقات صبح فردا در کردکوی برگزار می شود.

 

وی در ادامه افزود: در این مراسم که از ساعت 10 صبح فردا در سالن همایشات جهاد کشاورزی واقع در یکشنبه بازار برگزار خواهد شد از نفرات برتر این دوره از مسابقات تقدیر و تجلیل بعمل خواهد آمد.

 

بالاخلی ادامه داد: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، حجت الاسلام شاعری امام جمعه کردکوی، فرماندار کردکوی، روسای دانشگاههای شهرستان، کارکنان دانشگاههاو نفرات برتر این دوره از مسابقات از مهمانان این مراسم می باشند.

 

لازم بذکر است اولین دوره مسابقات آزاد مهارت با همکاری دانشگاه پیام نور، دانشکده فنی و حرفه ای امام علی(ع) و دیگر مراکز علمی و آموزش عالی شهرستان کردکوی از تاریخ 7 اردیبهشت به مدت سه روز در ۶ رشته رباتیک، فناوری خودرو، تاسیسات الکتریکی، طراحی وب، فناوری طراحی گرافیک، فناوری اطلاعات راهکارهای نرم افزاری برای تجارت در شهرستان کردکوی برگزار شد.

 

در این مسابقات تعداد ۱۰۰ نفر در رشته های مختلف شرکت کردند که از این تعداد ۲۸ نفر در رشته رباتیک ، ۱۶ نفر در رشته فناوری خودرو، ۲۰ نفر در رشته تاسیسات الکتریکی، ۱۹ نفر در رشته طراحی وب، ۳ نفر در رشته فناوری طراحی گرافیک و ۱۴ نفر در رشته فناوری اطلاعات (راهکارهای نرم افزاری برای تجارت) می باشند.‏

ارسال نظر