مراسم استقبال نمادین از امام خمینی (ره) در فرودگاه بین المللی گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 521 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:00 ب.ظ، شنبه، 12 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم استقبال نمادین از حضور حضرت امام خمینی (ره) در ۱۲ بهمن ۵۷ صبح امروز با حضور استاندار گلستان و مقامات محلی در فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شد.

IMG_1649به گزارش رادکانا، مراسم استقبال نمادین از حضور حضرت امام خمینی (ره) در 12 بهمن 57 یادآور خاطرات دوران انقلاب است و این مراسم صبح امروز در ساعت 9:33 دقیقه همزمان با سراسر کشور در فرودگاه بین المللی گرگان آغاز شد.

در این مراسم استاندار گلستان و مقامات استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی حضور داشتند و برنامه های فرهنگی دهه فجر در فرودگاه بین المللی گرگان اجراشد.

صادقلو استاندار گلستان در این مراسم اظهار داشت: ماهیت انقلاب اسلامی ایران را جز با نام معمار کبیر آن یعنی امام خمینی (ره) نمی توان شناخت و انقلاب اسلامی انقلابی بود که درخور و شایسته ملت ایران بود و لذا ما هم بنا داریم طرح های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اشتغالزایی در سراسر استان برگزار کنیم .

وی افزود: این همه پیشرفت و آبادانی در سایه انقلاب اسلامی بوجود آمده و همه ما وظیفه داریم این راه را ادامه دهیم تا انقلاب اسلامی بتواند به اهداف خودبرسد .

همچنین رژه موتورسواران با چراغ های روشن به نشانه ایام الله انقلاب و شادمانی مردم در مسیر فرودگاه بین المللی گرگان تا گلزاری شهدای امامزاده عبدالله گرگان برگزار گردید.

استاندار و سایر مسئولان استانی در اولین روز از دهه مبارکه فجر با حضور بر سر مزار شهدای انقلاب اسلامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس به مقام شامخ این شهدا احترام و با آرمان های آنها میثاقی مجدد بستند.

سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان نیز با تشکیل گروههای سرود شاهد و تزیین ویژه گلزار شهدا حال و هوای ابتدای انقلاب را زنده کرد.

IMG 1642

IMG 1649

IMG 1638

ارسال نظر