مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پنجشنبه در گرگان برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 226 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:50 ب.ظ، دوشنبه، 20 دی، سال 1395 نظرات یک نظر

در پی رحلت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مراسم بزرگداشتی از سوی آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و حسن صادقلو، استاندار گلستان روز پنجشنبه (۲۳ دی) در مصلی نماز جمعه گرگان برگزار می شود.

golestanema19به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از شبستان، بر اساس اطلاعیه دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، ضمن ابراز تاسف و تاثر فراوان به مناسبت ارتحال عالم مجاهد و مبارز، یار صادق انقلاب اسلامی، مرید امام راحل (رحمه الله علیه) و یاور صدیق رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی (رحمه الله علیه)، مجلس بزرگداشتی از سوی آیت‌الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان و دکتر صادقلو استاندار گلستان در روز پنجشنبه (23 دی) از ساعت ۹.۳۰ تا ۱۱.۳۰ صبح در مصلی نماز جمعه شهرستان گرگان برگزار می شود.

بر اساس این اطلاعیه، ضمن طلب علوِّ درجات برای آن فقید سعید و آرزوی صبر جمیل و اجر جزیل برای بیت شریف ایشان از عموم مردم دعوت می شود با شرکت در این مجلس از مقام شامخ روحانیت تجلیل شایسته به عمل آورند.

انتهای پیام/

جمعی از دانشجویان پیام نور می گوید:

درگذشت آیت الله هاشمی را به رهبر انقلاب تسلیت می گوئیم.//////////// تا که بودیم نبودیم کسی / کشت ما را غم بی همنفسی
تا که رفتیم همه یار شدند / خفته ایم و همه بیدار شدند
قدر آئینه بدانیم چو هست / نه در آن وقت که افتاد و شکست
تهمت ها به هاشمی در سال های اخیر توسط رسانه های تندرو ، امروز با همراهی این رسانه ها هراهی شده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما کمی دیر شده است و مردم باهوش ایران بهترین قاضی هستند و روزی فرا خواهد رسید که همگان بایستی در پیشگاه عدل الهی پاسخگوی تهمت ها باشیم.

ارسال نظر