مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان بندرگز برگزار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 945 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:42 ق.ظ، یکشنبه، 18 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

شامگاه روز شنبه ۱۷ اسفند ماه ساختمان فرمانداری بندرگز شاهد برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید بوده است.

radkanaبه گزارش رادکانا، علی اصغر میرزایی شامگاه شنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بندرگز، اظهار داشت: این شهرستان دارا پتانسیل‌های فراوان در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری، دارا بودن افراد نخبه، صاحب‌نظر و کارآمد است که این خصوصیت‌ها یکی از مولفه‌های اصلی توسعه در هر منطقه‌ای است که باید از این ظرفیت برای آبادانی منطقه استفاده بهینه کرد.

وی ادامه داد: مردم و مسئولان در این منطقه باید برای یک هدف که همان تحول و توسعه این شهرستان است تلاش کنیم.

میرزایی با اشاره به ترسیم افق چشم‎انداز بیست‎ ساله توسعه از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: این برنامه‎ها چراغ راه مردم و مسئولان، زیربنای توسعه کشور و راهکار مدیریت اجرایی است.

وی تأکید کرد: ما خود را موظف می‎دانیم در مسیر ولایت فقیه و در کنار علماء و ائمه جماعات شهرستان بندرگز به وظیفه خود که همان اجرای سیاست دولت تدبیر و امید است بپردازیم.

سرپرست فرمانداری بندرگز با تأکید بر اینکه شان مردم شهرستان بالاتر از میزان خدماتی است که به آنان ارائه شده،بیان کرد: همه باید کمر همت ببندیم تا تحت لوای رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری با ترسیم سیاست‎های دولت تدبیر و امید در این شهرستان، برنامه توسعه را محقق سازیم.

میرزایی متذکر شد: توسعه باید طبق برنامه، متوازن، همه‎جانبه و شامل همه ابعاد در حوزه‎های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی باشد.

وی با اشاره به اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از مهمترین سیاست‎های ابلاغی مقام معظم رهبری، متذکر شد: قطعا بستر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در کشور مهیا است و باید این سیاست به عنوان یکی از محورهای مهم توسعه اجرایی شود.

میرزایی ادامه داد: تلاش و دفاع جانانه ملت در هشت سال دفاع مقدس آن هم با دست خالی نشان داد که اگر بخواهیم می‎توانیم بر مشکلات فائق شویم.

وی با اشاره به ضایعات گندم در کشور ادامه داد: میزان واردت گندم کشور به اندازه میزان ضایعات گندم از مرحله کاشت، برداشت و مصرف است که همین موضوع نشان می‎دهد با به‎کارگیری تدبیر و برنامه‎ریزی درست می‎توان این ضایعات را به حداقل رساند.

سرپرست فرمانداری بندرگز اظهار داشت: شناسایی نقاط ضعف‎ در چرخه اقتصاد و تقویت آن از جمله راهکارهای عملیاتی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

میرزایی در پایان با قدردانی از حسن اعتماد استاندار گلستان، از نماینده مردم شهرستان‎های بندرگز، کردکوی و ترکمن و معاون سیاسی استاندار گلستان نیز تشکر و قدردانی کرد.

در آئین تودیع و معارفه شهرستان بندرگز، علی اصغر میرزایی به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی و همچنین از زحمات قربانعلی بابایی تقدیر شد.

ارسال نظر