فرهنگ ما در خواب بسر می برد / هدف غربی ها تحمیل یک جنگ تمام عیار اقتصادی به ملت ایران است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 381 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:31 ب.ظ، پنج شنبه، 28 فروردین، سال 1393 نظرات ۲ نظر

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ‌گفت : دولت های غربی خوب می دانند که اگر با ملت ایران و شیعیان این کشور وارد جنگ نظامی شوند ، قطعا شکست خواهد خورد و به همین دلیل است که آنها فشار اقتصادی را به ملت ایران تحمیل نموده اند و این خود یک جنگ تمام عیار است.

thumb271-a2d092f2f4b6376fb8fe43e573add70bبه گزارش رادکانا، سردار محمد حسین بابایی ، فرمانده سپاه نینوا گلستان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه گرگان ، ضمن فرا رسیدن ایام میلاد مبارک دردانه رسول الله ، حضرت فاطمه الزهرا (س) خطاب به میهمانان این مراسم گفت : همه ما نسبت به انقلاب اسلامی ایران وظیفه ای داریم ، چه بازنشسته شویم چه باز نشسته نشویم.

وی گفت : این جلسه ، جلسه معرفی فرمانده جدید و قدر شناسی از فرمانده سابق این ناحیه است. اکثر فرماندهانی که این مسند مهم را برعهده گرفته اند ، زمینه ساز مدیریت و اجرای فرماندهان آینده بوده اند. فرمانده سپاه گرگان نیز با ۳۱ سال خدمت توانست توشه ای پر برای خود رقم زند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در این مراسم ضمن اشاره به انتخاب سال فرهنگ و اقتصاد از سوی مقام معظم رهبری خطاب به میهمانان این مراسم گفت : موضوع جنگ ، یک بحث عادی در بین ماست ، ما در حاضر در جنگیم و این را مقام معظم له چندین بار به مسئولین رده بالا تذکر داده اند . ایشان در تاریخ 91/1/1 در بارگاه منور و نورانی حضرت امام رضا (ع) در مشهد مقدس خطاب به ملت ایران و مسئولین فرمودند که یک جبهه مشترک علیه ملت ایران با هم ، هم پیمان شده اند و جنگی را به راه انداختند که در عرصه اقتصادی است و این جنگ همان جنگ اقتصادی می باشد که علیه ملت ایران تحمیل شده است .

سردار بابایی تصریح کرد : رهبر فرزانه انقلاب در سال ۹۲ خطاب به دولتمردان و مسئولین امر ، در همین خصوص آنها را راهنمایی نمودند اما هیچ تغییری در جامعه روی نداده است.

وی با اشاره به اینکه عملکرد دشمن در ضربه زدن به انقلاب اسلامی هیچ تغییری نکرده است ، افزود: دشمن با پیش گرفتن این رویه در حال ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران است و در این کار زره ای از تلاش خود دست نکشیده است.

تحمیل نمودن یک جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ملت ایران از اهداف دولت های غربی است

سردار بابایی ادامه داد : دولت های غربی خوب می دانند که اگر با ملت ایران و شیعیان این کشور وارد جنگ نظامی شوند ، قطعا شکست خواهد خورد و به همین دلیل است که آنها جنگ اقتصادی و فشار اقتصادی را به ملت ایران تحمیل نموده اند و این خود یک جنگ تمام عیار است.

بابایی خاطر نشان کرد: منظور از اقتصاد مقاومتی بسنده به اجرای این چند پروژه نیست. ما باید جنگ اقتصادی را درک نماییم و نباید در صدد این باشیم که دیگران به ما کمک کنند ، بلکه ما باید خود به فکر جامعه و ملت خود باشیم.

نقد کردن بسیجیان به مسئولین باید سازنده باشد

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب در خصوص نقد دولتمردان گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند دولت مردان و مسئولین را نقد کنیم اما نقد سازنده و در صدد این نباشیم که شخصی یا مسئولی را تخریب نماییم.

بابایی افزود: نقد خوب ، یکی از وظایف بسیج است و بسیجیان این کار را انجام دهند اما نباید کسی را تخریب کنند.

وی خطاب به بسیجیان گفت: اگر بسیجی هر کاری یا مانعی که باعث عدم اجرایی شدن سیاست های جهاد و اقتصاد است را مشاهده نمود حتما واکنش نشان دهد و ما نیز با استفاده از امکانات موجود این نقد ها و واکنش ها را به مسئولین امر گوشزد خواهیم نمود .

فرهنگ ما در خواب بسر می برد

فرمانده سپاه نینوا گلستان در بخشی از سخنان خود به بحث فرهنگ اشاره ای نمود و افزود: رهبر انقلاب اسلامی در سال های اخیر در بیانات خود در خصوص جنگ فرهنگی علیه ملت ایران اشاره و تذکر دادند اما ما در خواب غفلت بسر میبردیم.

وی گفت : دولت های غربی با اجرا نمودن ناتوی فرهنگی در صدد نابود کردن اسلام ناب محمدی هستند .

سردار بابایی افزود: تصور نکنید که تهاجم فرهنگی همان بدحجابان و یا طرز لباس پوشیدن دختران و پسران ما در جامعه است ، بلکه آنها قربانیان این جنگ می باشند.

بابایی تصریح کرد: اگر به ملت ایران توهین شود ، قطعا در مقابل این توهین واکنش نشان می دهیم . این جنگ ، جنگ آزادی نیست. قصه غربی ها از آزادی ، همان بی بند و باری هایی است که در کشور های خود رواج داده اند و می خواهند این بی بند و باری ها را به ملت ایران تحمیل کنند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با مطرح نمودن سوالی مبنی بر آنکه جنگ فرهنگی کجا را هدف قرار داده است ، افزود: آنها می خواهند اصول دین ما را نابود سازند و خواهان حذف تبری از ملت ما هستند.

سردار بابایی از رواج بحث لیبرال دموکراسی غربی ها توسط روزنامه های کشور خبر داد و گفت: برخی از روزنامه های کشور در صدد منتشر نمودن افکار لیبرال دموکراسی غربی ها در سطح کشور هستند ، همان لبیرال دموکراسی که وضعیت فعلی اروپا و آمریکا را در کشورهایی همچون سوریه ، عراق ، افغانستان و سایر ملت ها در حال مشاهده هستیم و این همان باطن تهاجم فرهنگی که نشات گرفته از همین افکار است.

تهاجم فرهنگی ، بحث ریشه ای دارد

فرمانده سپاه نینوا گلستان در ادامه افزود: طرح تهاجم فرهنگی به جایی می رسد که ارزشها جایگاه خود را از دست داده و غیر ارزشها جایگزین آن خواهد شد .

بابایی در ادامه سخنان خود گفت: بحث تهاجم فرهنگی ، بحث ریشه ای است و دولت های غربی می خواهند با تسلط بر ابزار هایی نظیر ماهواره ها ، اینترنت و امثال اینها ، از امتیاز قابل توجه ای برخوردار شوند و در صدد تحمیل فرهنگ غربی به ملت بزرگ اسلامی ایران می باشند.

سردار بابایی با اشاره با نام گذاری سال ۹۳ از سوی رهبر انقلاب ، افزود: امسال ما باید وارد موضوع اصلی فرهنگ و اقتصاد شویم و همه ملت ایران با داشتن مدیریت جهادی می توانند این موضوعات را به مرحله اجرا در آورند ، اما برخی از قوانین ما ، مانع از اجرایی شدن این نوع مدیریت ها در جامعه است.

فرهنگ کار ، کار ، کار ، تلاش باید از اهداف ملت باشد

سردار بابایی در سخنان پایانی خود گفت: زمینه کار و تلاش در کشور بسیار بالاست و فرهنگ کار ، کار ، کار ، تلاش باید از اهداف مردم ایران باشد و ما نیز باید با ایجاد یک جبهه مردمی و انقلابی و همچنین اسلامی علیه نظام سرمایه داری ایستادگی و مقاومت کنیم.

فرمانده سپاه نینوا در پایان از بسیجیان و ملت ایران خواست که جنگ جدید را درک نمایند و مراقب اسلحه فرهنگی و زبانی باشند .

وی همچنین در پایان مراسم از زحمات ۳۱ ساله جناب سرهنگ عباس سیامرزکوهی فرمانده اسبق سپاه ناحیه گرگان با اهدای لوح سپاس قدردانی نمود .

سیدحسام می گوید:

یه دور خبرتونو بخونید ببینید اسمی از مهاجر فرمانده جدید می بینید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس کی رفت آق قلا

امین می گوید:

فرمانده جدید کی هست؟ اسمش چیه؟

ارسال نظر