مراسم جشن تکلیف و تجلیل از دانش آموزان شاهد راهنمایی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,552 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:29 ق.ظ، شنبه، 28 اردیبهشت، سال 1392 نظرات یک نظر

مراسم جشن تکلیف و تجلیل از دانش آموزان شاهد راهنمایی با رویکرد انتخابات برگزارشد .

68915403816853679041به گزارش رادکانا به نقل از سایت خبری کردکوی نیوز، مراسم جشن تکلیف و تجلیل از دانش آموزان شاهد راهنمایی ساعت ۱۰صبح روز  چهارشنبه  ۱ خرداد ۹۲ در  دارالشفاء ابوالفضلی شهرستان کردکوی برگزار شد.

این مراسم با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش، محمد حسین شاعری معاون پرورشی، اعضاء انجمن اولیاء به همراه مجمع عمومی مدرسه شاهد، نمایندگانی از اداره شاهد و امور ایثارگران، فرهنگیان و دانش آموزان مدرسه شاهد راهنمایی پسران برگزار شد.

رمضانعلی الیاسی فرماندار گفت: دانش آموزان عزیز ماه رجب ماه استغفار است و از همین الان خود را پاک نگهدارید. ما ارتباط زیادی با جهان پیرامون داریم ارتباط با پدر، مادر، برادر، خواهر، فامیل، رسانه ها، اینتر نت و غیره، اما بهترین ارتباط ها ارتباط با خداوند جهان است.

وی در ادامه افزود: چرا این ارتباط باید برقرار باشد؟ زیرا خداوند آنقدر ما را دوست دارد که برای ما برنامه زندگانی فرستاد و آن معجزه پیامبر اسلام کتاب آسمانی ما قرآن است که باید همه نسلها و زمانها بخاطر آن، خدا را شاکر باشیم  شما امروز امکان و الزام ارتباط با خدا را پیدا کرده اید واین جشن با جشنهای دیگر فرق دارد که شما باید قدر آن را بدانید.

وی در ادامه خطاب به اولیاء اضافه کرد: در خصوص تربیت فرزندان افراط و تفریط اشتباه است. فرزندان نباید ناز پرورده تنعم و رها و نه خشک و بی روح باشند بلکه دین ما دین اعتدال است باید افراط و تفریط را از بین برد و در زندگی اعتدال را وارد کرد واعتدال لازمه زندگی است و اصولا دین ما دین اعتدال است.

فرماندار کردکوی در خصوص انتخابات اظهار داشت: ما در آستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و انتخابات چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا هستیم و در این راه همه باید بیایند و به گفته مقام معظم رهبری باید حماسه اتفاق بیفتد، اگر دوره قبل کردکوی ۱۲ درصد رشد در حضور مردم نشان داد انشاء الله دراین دوره رشد ۱۰۰ درصدی داشته باشیم.

الیاسی خاطرنشان کرد: مطلب دیگر انتخاب اصلح در انتخابات است. ما با پرس و جو کردن از اشخاصی که در جریان کامل افراد و کاندیدا هستند کسی را انتخاب کنیم که رضایت خداوند در آن باشد و خدای نکرده بر اساس نفص تصمیم نگیریم براساس سلیقه ای، منطقه ای و طایفه ای نباشد بلکه فقط رضای خدا را در انتخاب  تمدنظر قرار دهید.

دراین مراسم کریمی مدیر آموزشگاه خیر مقدم گفت و پس از رد کردن دانش آموزان از زیر قرآن حجت الاسلام والمسلمین شفیعی با دانش آموزان نماز شکر گذارد و از دانش آموزان سال سومی تجلیل بعمل آمد و از کلیه مدعوین پذیرایی بعمل آمد.

حسين می گوید:

باتشکرکوشش شما در نشر گفتمان امام ره و رهبری قابل تقدیراست خسته نباشید.از تحلیل های خوب شما نیز متشکریم .من الله توفیق

ارسال نظر