مراسم روز خبرنگار در گلستان برگزار شد/ خبرنگاران یک روزه هم بودند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 445 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:12 ق.ظ، پنج شنبه، 17 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم روز خبرنگار در استان گلستان شامگاه گذشته ۱۶ مرداد در تالار فخر الدین اسعد گرگانی با حضور جمع کثیری از خبرنگاران و همراهانشان و مسئولین استانی برگزار شد .

thumb270-e1cd562ad791fd018933594318eeda62به گزارش رادکانا، در یان مراسم همه حضور داشتند و برخی ها به دوستان و اقوام خود هم گفتند بیایید شاید کارت هدیه اضافه باشد و به شما هم برسد .برخی از خانم ها که بچه در بغل داشتند اول تا آخر مراسم مجبور شدند بچه قنداقی خودشان را دور بدهند تا گریه نکند .

جلسه با یک ساعت تاخیر اغاز شد و جالب اینکه علاوه بر سالن همایش محوطه ورودی تالار نیز شلوغ بود و بازار گفتگوی های مختلف داغ بود که معرکه گیری الهه موسوی مهمترین آن بود .

الهه موسوی عنوان کرد که بریا گرگان احترام خاصی قائلم اما ارشاد استان را قبول ندارم . وی که با تیم مطبوعاتی خود در همشهری و اعتماد آمده بود ، بیشتر به دنبال جذب چهره های جدید برای فعالیتهای مطبوعاتی خود بود .

استاندار گلستان نیز از اول تا آخر جلسه نشست و تمام حرفهای خبرنگاران را گوش کرد و در پایان هم به خبرنگاران گفت که از درخواستهایتان فهمیدم که رشد و پویایی خاصی در فضای خبرنگاری استان وجود دارد .

ربابه کابلی از خبرگزاری شبستان طی سخنانی گفت : متاسفانه پوشش نامناسب و بدحجاب برخی خبرنگاران به این حوزه آسیب های جدی بوجود آورده و وجود خبرنگاران یک روزه که فقط در روز خبرنگار برای هدیه می آیند نیز معضلی برای نکوداشت این روز شده است .

قارنلی یکی از بازیگر طناز گرگانی نیز در پایان این مراسم هر چه خواست نثار مجید میهن دوست خبرنگار ایرنا کرد و گفت : خبرنگاری خیلی شغل سختی است چون ظرف چند ماه پیر می شو و به مجید میهن دوست اشاره کرد که جدیدا مو کاشته بود و تیپش عوض شده بود .

مراسم افطاری در هتل شهاب هم چندان دلچسب نبود چرا که دوری راه و تعداد زیاد مهمانان ناخوانده باعث شد از کیفیت پذیرایی کاسته شود و در اوضاع فشدگی خبرنگاران نمی شد یک افطاری خوب خورد .

دادن کارت هدیه هم مثل سال قبل بلکه بی نظم تر بود . به شهرستانیها دادند اما به گرگانیها گفتند بعدا بروید خانه مطبوعات بگیرید .

ارسال نظر