مراسم متمرکز درختکاری در دانشکده فنی پسرانه امام علی (ع) کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 543 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:18 ب.ظ، پنج شنبه، 15 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

مراسم نمادین درختکاری بمناسبت هفته منابع طبیعی در اولین روز از این هفته با حضور مسئولین، دانشجویان و تشکل های زیست محیطی و کارکنان منابع طبیعی و به همت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کردکوی و دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) شهرستان کردکوی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

IMG_0002به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم نمادین درختکاری بمناسبت هفته منابع طبیعی در اولین روز از این هفته با حضور مسئولین، دانشجویان و تشکل های زیست محیطی و کارکنان منابع طبیعی و به همت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کردکوی و دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه امام علی (ع) شهرستان کردکوی در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

سیداحمد حسینی بخشدار مرکزی کردکوی در این مراسم طی سخنانی ضمن ارج نهادن به این روز گفت: توجه به زمین، محیط زیست، منایع طبیعی و سلامت یکی از مهمترین مسائل می باشد که مردم ما باید به آن توجه داشته باشند.

وی در ادامه افزود: بهره برداری از طبیعت از نظر اقتصادی، اجتماعی، تفریحی و فرهنگی منطقی است اما حفظ طبیعت منطقی تر می باشد و لذا باید بر حفظ و نگهداری آن بکوشیم و نگذاریم افراد سودجو به طبیعت صدمه بزنند.

حسینی در خاطرنشان کرد: یکی از موارد مهم حفظ طبیعت که بیشتر باید به آن توجه شود کاشتن درخت است که تا جایی که در توانمان است درختکار بکاریم و در حفظ و نگهداری آن بکوشیم.

در این مراسم متمرکز نهال صنوبر، چنار، سرو خمری، اوکالیپتوس و افرا توسط مسئولین، دانشجویان، هواداران محیط زیست و منابع طبیعی کاشته شد.

سيامك مهاجر می گوید:

باعرض سلام وادب خدمت هم شهرستانی های گرامی و ضمن تقدیر و سپاس از ” رادکانا “در خصوص انعکاس اخبار هنرهای رزمی به ویژه رشته زیبای ووشو
احترامأ به استحضار میرساند،هیات ووشو شهرستان کردکوی در راستای اهداف فرهنگی ورزشی خود ، جهت توسعه و گسترش امر ورزش ، شادابی و تندرستی در بین جوانان منطقه ، اقدام به برگزاری کلاس های آموزش رایگان ووشو نموده است.بدینوسیله از تمامی علاقمندان دعوت بعمل میآید.
قابل توجه اینکه ، یکی از مزایا و گستردگی تکنیک و علم رشته زیبای ووشو این است که یک کودک سه ساله تا یک پیرمرد نود ساله هم می تواند به این رشته بپردازد و هیچ گونه محدودیت سنی ندارد.

آموزش : ” تالو ” فرم های استاندارد مسابقاتی و سنتی
دفاع شخصی
سلاح ( چوپ ، نیزه ،شمشیر و…)
ژیمناستیک و حرکات آکروباتیک
” سن دا ” مبارزه آزاد
مبارزه آزاد حرفه ای ( مبارزات ارتش چین )
دفاع و نبرد خیابانی
تمرینات مشت آهنین معبد شائولین
بدنسازی
شکستن اجسام سخت
چی کونگ و نیروی درونی
ذن و هیپنوتیزم

کلاس آقایان-روزهای فرد ،ساعت۱۹۰۰ تا ۲۰۳۰

-بانوان با شماره ۳۲۲۵۹۰۶ تماس حاصل نمایند

اداره ورزش وجوانان- خانه ووشو شهرستان کردکوی

* کلیه کلاسها رایگان بوده و شرکت برای عموم در تمام رده های سنی آزاد میباشد

هیات ووشو شهرستان کردکوی

ارسال نظر