مراسم نمادین گرامیداشت هفته وحدت در کردکوی برگزار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 289 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:50 ب.ظ، پنج شنبه، 3 دی، سال 1394 نظرات بدون نظر

معاون فرماندار کردکوی گفت: مراسم نمادین هفته وحدت با حضور گروه های مختلف مردم و مسئولان استانی و شهرستانی در روستای نظرآباد النگ برگزار می گردد.

1421470059_p1090522به گزارش رادکانا، در آستانه ولادت باسعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، جلسه ای به ریاست حسین احمدی معاون فرماندار و اعضای ستاد مراسم های مذهبی شهرستان برگزار گردید.
معاون فرماندار کردکوی با اشاره به تاریخ و فرهنگ مردم ایران گفت: هزاران سال از تشکیل ملت و کشوری به نامی ایران می گذرد و مردم این سرزمین علیرغم داشتن اقوام، مذاهب و ادیان مختلف با صلح و آرامش در کنار همدیگر زندگی کردند و همزیستی و همدلی و صلح دوستی جزو لاینفک زندگی ملت ایران تبدیل شده است.
احمدی حضور داوطلبانه رزمندگان اسلام از اقوام و مذاهب گوناگون در جبهه های حق علیه باطل را نماد راستینی برای این وحدت و همدلی دانست.
وی با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی از هر روزنه ای در جهت فتنه گری و صدمه رسانی به کیان ایران اسلامی استفاده می کنند، گفت: وظیفه همه ما مسئولان و مردم بزرگ ایران این است که با یکپارچگی، همدلی و وحدت؛ نظام اسلامی را در برابر فتنه ها و توطئه های دشمنان اسلام بیمه کنیم.
شایان ذکر است مراسم نمادین هفته وحدت با حضور گروه های مختلف مردم و مسئولان استانی و شهرستانی در روستای نظرآباد النگ برگزار می گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظر