مراسم کشوری عطر افشانی گلزار شهدا روشن آباد شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 656 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:32 ق.ظ، جمعه، 20 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

مراسم کشوری عطر افشانی گلزار شهدا روشن آباد شهرستان کردکوی بمناسبت گرامیداشت ایام ا…دهه مبارک فجر وسالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام والمسلمین بی آزار شیرازی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی تهران و جمشیدی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، نظامی و انتظامی و حضور حداکثری مردم منطقه در این مکان برگزار شد.

IMG_0423

به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم کشوری عطر افشانی گلزار شهدا روشن آباد شهرستان کردکوی بمناسبت گرامیداشت ایام ا…دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران عصر امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین بی آزار شیرازی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی تهران و جمشیدی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، نظامی و انتظامی  و با حضورحداکثری مردم منطقه در این مکان معنوی برگزار شد.

مراسم متمرکز عطرافشانی گلزار شهدای کشور در 4 نقطه کشور تعیین شده است.

این مراسم در مهاباد به عنوان گلزار شهدای نمونه اهل سنت، در بهشت زهرا تهران، مزار ادیان و اقلیت توحید تهران و مزار شهدای امامزاده روشن آباد در کردکوی به عنوان گلزار شهدای نمونه روستایی کشور  برگزار شده است.

امامزاده روشن آباد در 17 کیلومتری گرگان قرار دارد و بیش از 142 شهید در این مکان آرمیده اند. این گلزار متعلق به بیش از 25 روستای اطراف گرگان و کردکوی می باشد که شهدا و اموات خود را در این مکان دفن کرده اند.

ارسال نظر