مراسم کلنگ زنی پایگاه مقاومت بسیج شهید شوشتری محله سیستانی های روستای یساقی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,951 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:07 ب.ظ، شنبه، 2 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

سرهنگ موسی سمیعی گفت: سپاه و بسیج از خود مردم هستند و قشر بسیج هم درد اقشار مختلف جامعه است، قشر بسیج همت بلند و اراده بلند دارند و توانایی زیادی دارند که می توانند حامی مردم باشند.

IMG_0020به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در حاشیه مراسم کلنگ زنی پایگاه مقاومت بسیج شهید شوشتری محله سیستانی های روستای یساقی شهرستان کردکوی عنوان کرد: توفیق یک حکومت است که مردم پشتیبانش باشند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه مردم و عزم و اراده قوی مردم در تمام دنیا سربلند و قدرتمند است.

سرهنگ سمیعی عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را در برکت خون شهدا دانست و افزود: به برکت خون شهدا در بین تمامی ملتها عزتمندیم و ملتها برای رفع مشکلاتشان به ایران رجوع می کنند.

وی در خصوص مردمی بودن مسئولین و ماندگاریشان اظهار داشت: هر مسئولی که بخواهد حرفی برای گفتن داشته باشد اگر از مردم باشد حرفش مردمی باشد در دل مردم باقی می ماند و تا ابد ماندگار خواهد ماند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در خصوص ویژگی های بسیج و بسیجی گفت: سپاه و بسیج از خود مردم هستند و قشر بسیج هم درد اقشار مختلف جامعه است، قشر بسیج همت بلند و اراده بلند دارند و توانایی زیادی دارند که می توانند حامی مردم باشند.

وی افزود: آنجایی که وحدت، برادری، اتحاد و برابری وجود داشته باشد، رشد و پیشرفت هم وجود دارد و ان شاالله که محبت به مردم، برابری، دوستی، اتحاد و وحدت در بین شما باشد و مردم را درک کنید و با مردم باشید.

لازم بذکر است مراسم کلنگ زنی پایگاه مقاومت بسیج شهید شوشتری محله سیستانی های روستای یساقی کردکوی عصر امروز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی و بسیجیان این محله برگزار شد.

IMG_0007IMG_0004IMG_0002IMG_0002

ارسال نظر