مراکز بهزیستی گلستان موظف به پذیرش کارتن خواب‌ها است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 407 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:20 ق.ظ، یکشنبه، 7 آذر، سال 1395 نظرات یک نظر

مدیرکل بهزیستی گلستان گفت: طی بخشنامه ای که به شهرستان ها ابلاغ شد، تمام مراکز موظف هستند در یخبندان، خدمات شبانه روزی خود را به نیازمندان و کارتن خواب ها ارائه کنند.

photo_2016-11-23_09-52-51به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، ابراهیم غفاری، در گفتگو با مهر، با تاکید بر این که بهزیستی پیش از شروع سرما آمادگی لازم را برای این شرایط یخبندان داشت، اظهار کرد: طی بخشنامه ای که به شهرستان ها ابلاغ شد، تمام مراکز موظف هستند در یخبندان، خدمات شبانه روزی خود را به نیازمندان و کارتن خواب ها ارائه کنند.

وی با بیان این که در گلستان ۲۸ مرکز اقامتی، دو مرکز سرپناه شبانه روزی و چهار مرکز DIC داریم، افزود: به مراکز اعلام شد که بدون هیچ قید و شرطی موظف به ارائه خدمات شبانه روزی بوده و هر کارتن خواب یا بی سرپناهی مراجعه می کند موظف به پذیرش هستند.

غفاری بیان کرد: در سطح شهر گرگان مراکز موظف به گشت زنی بودند تا افرادی در سطح شهر دیده می شوند را به مراکز هدایت کنند و در این مدت یخبندان هم چهار نفر پذیرش شدند.

وی ادامه داد: در آزادشهر ۱۲ نفر و در آق قلا هم سه نفر نفر پذیرش شدند.

مدیرکل بهزیستی گلستان خاطرنشان کرد: مراکز DIC از ساعت ۷ الی ۸ باز می شوند اما اعلام شد که شبانه روزی باز باشند و حتی در تعطیلات موظف به ارائه خدمات شدند.

وی اضافه کرد: میانگین نگهداری شبانه ما ۲۰ نفر بود که به ۳۰ نفر افزایش یافت و موظف بودند که روز ها هم ارائه خدمت داشته باشند.

غفاری با یادآوری این که خدمات عادی بهزیستی در جریان است، گفت: سرپناه شبانه برای کارتن خواب ها از اذان مغرب تا ساعت ۸ صبح مراکز دایر است و هیچ محدودیتی برای پذیرش ندارد.

انتهای پیام/

همشهری می گوید:

از وقتی که پویا میرزا زنجانی شهردار بندرترکمن شده است تغییرات چشمگیری رو در سطح شهر بندر شاهد هستیم حتی جناب حاج آخوند عابدی کر امام جمعه اهل سنت بارها از شهردار بندرترکمن تشکر کردند. سایت شهرداری بندرترکمن در این چند ماه با حضور میرزا زنجانی باعث تغییر و تحول و اطلاع رسانی قوی شده است. جایزه گذاشتن به مودیان برای پرداخت عوارض تا آسفالت و رنگ آمیزی و خط کشی های اصولی و زیبا. پیاده رو سازی های مناسب و بسیاری از کارهای درخور توجه که شایسته شهروندان بندرترکمن است . اما حالا در کردکوی ، مشکل تعریض خیابان های اصلی شهر را داریم ، مشکل آسفالت چه خیابان ها و چه کوچه های پرتردد را داریم. پیاده روهای برخی نقاط شهر فاجعه آمیز است. چرا نباید چهارراه ( درمانگاه شفاء – بانک ملی ) خیابان شهید بهشتی ، چراغ راهنمایی نصب شود آیا این مسیر نیاز چراغ قرمز ندارد آیا تردد زیاد نیست؟ بلوار خیابان جنگل چی شد؟ بلوار خیابان شهید بهشتی چی شد؟ پارک جنگلی کردکوی باید این قدر تجهیزات قوی و مناسب داشته باشد که بشود روی گردشگری و درآمدزایی روی آن حساب باز کرد. و بسیار موارد دیگر ………………….. چیزی که مردم و شهروندان محترم کردکوی را ناراحت می کند این است که از دعواهای بی مورد شورای شهر و شهرداری خسته شده اند ……. دوستان برای مردم کردکوی کار کنید زحمت بکشید تا مردم این شهر هم لذت ببرند.

ارسال نظر