مربیان تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش کردکوی تشکیل جلسه دادند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 535 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:04 ق.ظ، دوشنبه، 27 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

جلسه مربیان تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با رویکرد برنامه ریزی جهت شرکت در مسابقات ورزشی در سالن ورزشی رعنا برگزار شد.

223126به گزارش خبرنگار رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان گزارشی از فعالیت های ورزشی سال گذشته آموزش و پرورش کردکوی شامل شرکت در مسابقات ورزشی مختص آموزشگاهها در رشته های طناب زنی، دو و میدانی، تنیس روی میز و… را بیان کرد.

بهرامی در ادامه افزود: توانستیم با هماهنگی های بعمل آمده کارگاههای آموزش تربیت بدنی رشته های طرح تحول بنیادین شامل ژیمناستیک، بسکتبال، تنیس روی میز و غیره را ایجاد نمائیم.

وی ادامه داد: آموزشگاههای دخترانه و پسرانه شهرستان از تاریخ 3/9/92 مسابقات آموزشگاههای خود را با فوتسال متوسطه پسران شروع خواهند کرد و مسابقات شهرستانی ما شامل: قسمت پسران: طناب زنی، تنیس روی میز، دو و میدانی، شطرنج، والیبال، بدمینتون، فوتسال برای متوسطه اول و دوم و ابتدایی می باشد و در قسمت دختران: طناب زنی، تنیس روی میز، دو و میدانی، شطرنج، والیبال، بدمینتون برای متوسطه اول و دوم و ابتدایی می باشد.

بهرامی یادآور شد: تاریخ پایان این مسابقات در صورت مساعد بودن شرایط تا پایان بهمن بطول می انجامد.

بهروز مازندرانی مدیر اداره آموزش و پرورش کردکوی،محمد حسین شاعری معاون پرورشی این اداره با بیان نکته نظرات خود در جلسه پرسش و پاسخ مربیان تربیت بدنی شرکت کردند و به سوالات پاسخ گفتند.

بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش کردکوی، محمد حسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی و مربیان تربیت بدنی مدارس شهرستان در این جلسه حضور داشتند.

ارسال نظر