مردم با رأی خود به ما اعتماد کرده اند/ انتظار دارند که در راستای خدمت به آنها قدم برداریم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 824 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:29 ب.ظ، چهارشنبه، 1 شهریور، سال 1396 نظرات یک نظر

عضو جدید شورای اسلامی شهر کردکوی گفت: خدمت به مردم از هر قشر، گرایش و هر سطحی به لحاظ معیشتی و اجتماعی از ضرورت های کار شهرداری و شورای شهر است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رضا روشناسان منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کردکوی در این مراسم ضمن تسلیت بمناسبت شهادت امام جواد (ع) و ضمن تبریک هفته دولت، آغاز بکار پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را فرصت دیگری برای خدمت گذاری و خدمات رسانی نمایندگان مردم به مردم عنوان کرد.

وی افزود: خداوند فرصتی به ما عطا کرد تا در مسئولیت و حوزه ای دیگر به مردم شریف و با فرهنگ شهر کردکوی خدمت کنیم.

عضو جدید شورای شهر کردکوی با تاکید بر لزوم مردم دوستی و مردمداری اعضای شورای اسلامی شهر، افزود: خدمت به مردم از هر قشر، گرایش و هر سطحی به لحاظ معیشتی و اجتماعی از ضرورت های کار شهرداری و شورای شهر است.

روشناسان ادامه داد: وقتی می گوئیم باید به مردم احترام بگذاریم به این معنا نیست که این مردم یک قشر، طایفه یا جناح خاصی هستند بلکه این مردم همه اقشار جامعه را شامل می شوند که اعضای شورای شهر منتخب آنها هستند.

منتخب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر کردکوی خاطرنشان کرد: مردم با رأی خود به ما اعتماد کرده اند و انتظار دارند که در راستای خدمت به آنها قدم برداریم.

انتهای پیام/

شهروندان می گوید:

تکلیف موسسه امید جلین چی شد؟؟؟؟؟ پول ملت رو بدین… تو جمهوری إسلامی چه اتفاقاتی میفته!!!

ارسال نظر