مردم روستای سالیکنده ویزیت رایگان شدند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,014 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:42 ب.ظ، یکشنبه، 25 آبان، سال 1393 نظرات ۴ نظر

پارسایی گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی با حضور در روستای سالیکنده اقدام به آموزش کمکهای اولیه خانه به خانه با رویکرد خودامدادی، ویزیت رایگان و کنترل فشار خون و قند خون اهالی این روستا نموده است.

IMG_2433 - Copyه گزارش رادکانا، احمد پارسایی دهیار روستای سالیکنده در این خصوص در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی با راه اندازی کاروان سلامت در طول سال اقدام به آموزش کمکهای اولیه خانه به خانه با رویکرد خودامدادی، ویزیت رایگان و کنترل فشار خون و کنترل قند خون اهالی روستاها و مناطق مختلف این شهرستان کرد.

???????????????????????????????

پارسایی افزود: هدف از برگزاری این برنامه را خدمت رسانی به مردم منطقه و کمک به ارتقای سطح سلامت روستاییان دانست و از همکاری فعال اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان کردکوی قدردانی کرد.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

 

 

دیملاپه می گوید:

سلام بر سالیکنده

noor می گوید:

سلام بر دیـــــــــــــــــــملاپـــــــــــــــــــــــــــــــــه سلام بر سالیکنده

ش می گوید:

دیملاپه یهنی چی؟

بنده خدا می گوید:

روستای سالکنده روستای ای بود که ما زیاد نمیشناختیم نمیدونیم حالا چی شده که فعال شده با تشکر از رادکانا که این روستای کوچک رو به معرفی کرد. آفرین ،آفرین

ارسال نظر