مردم غرب گلستان نماینده ای می خواهند ولایتمدار و انقلابی!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 503 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:50 ق.ظ، یکشنبه، 29 فروردین، سال 1395 نظرات ۴ نظر

مردم حوزه غرب گلستان نماینده ای می خواهند که تعهد به ولایت فقیه، انقلابی، اهمیت به فقرا و محرومین، قاطع بودن در تصمیم گیری ها، آشنا بودن با محرومیت و فقر مردم و آگاهی به نیازهای جوانان با استعداد غرب گلستان و داشتن دید عدالت محور به همه مردم باشد.

3731304_473به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، مردم حوزه غرب استان گلستان نماینده ای می خواهند ولایتمدار و انقلابی و از جنس محرومین و مستضعفین؛ نماینده ای که با درد فقر و محرومیت آشنا باشد.

مطلبی که در ادامه می خوانید به منظور گرم شدن تنور انتخابات و آشنایی بیشتر مردم فهیم و بصیر حوزه غرب گلستان برای انتخاب نماینده اصلح منتشر می گردد.

هرچه به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در 10 اردیبهشت ماه نزدیکتر می شویم تنور انتخابات در غرب استان گلستان داغ تر می شود و از گرمی و حرارت خاصی برخوردار است.

چرا که عده ای کمر همت بستند و به کارزار انتخابات قدم نهادند تا بتوانند به بهارستان راه پیدا کنند و بر کرسی های سبز مجلس تکیه بزنند.

اما جان کلام اینجاست مردم حوزه غرب گلستان چه نماینده ای می خواهند؟

مردم حوزه غرب استان گلستان نماینده ای می خواهند ولایتمدار و انقلابی و از جنس محرومین و مستضعفین؛ نماینده ای که با درد فقر و محرومیت آشنا باشد.

غرب گلستان نماینده ای می خواهد که اهل زد و بند و لابی گری نباشد، به همه با یک چشم نگاه کند، غرب گلستان نماینده ای می خواهد که غیور و سلحشور و طرفدار واقعی ولایت فقیه، نظام و اسلام باشد.

یادمان باشد نماینده باید از طبقه ای باشد که گرمی و سردی زندگی ما کوخ نشینان را چشیده و لمس کرده باشد؛ نداشتن نان شب و لباس شب عید را بداند. مردم حوزه غرب گلستان چنین نماینده ای می خواهند.

نگاه کارشناسی امام خمینی (ره) این بود که نماینده اگر مشکلات طبقه اکثریت مردم را نفهمد ممکن است از مردم فاصله بگیرد و مقام معظم رهبری نیز بارها تأکید کردند کسانی که متکی به اشرافیت هستند سکان را به عهده نگیرند زیرا نماینده مجلس باید درد مردم را بفهمد.

آشنایی با طعم فقر و برخورداری از روحیه کوخ نشینی:
امام خمینی(ره): «طعم تلخ فقر را چشیده باشند.» «آن روزی که مجلسیان خوی کاخ نشینی پیدا کنند خدای نخواسته، و از این خوی ارزنده کوخ نشینی بیرون بروند آن روز است که ما برای این کشور باید فاتحه بخوانیم.» «رئیس جمهور و وکلای مجلس از طبقه ای باشند که مظلومیت و محرومیت مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فکر رفاه آنان باشند، نه از سرمایه داران و زمین خواران و صدرنشینان مرفه و غرق در لذات و شهوات، که تلخی محرومیت و رنج گرسنگان و پابرهنگان را نمی توانند بفهمند.»
عدم همنشینی با ثروتمندان و قدرتمندان:
امام خامنه ای: «خیلی خطرناک است که کسی بخاطر تأمین نمایندگی مجلس، به صاحبان ثروت و قدرت نزدیک شود.»

مردم حوزه غرب گلستان نماینده ای می خواهند که وارد مجلس شد مطالبات مردم را بخواهد و درک کند، داوطلبی که امروز به فکر باندبازی است نمی‌تواند مشکلات معیشتی ما را بفهمد.

مردم حوزه غرب گلستان نماینده ای می خواهند که تعهد به ولایت فقیه، اهمیت به فقرا و محرومین، قاطع بودن در تصمیم گیری ها، آشنا بودن با محرومیت و فقر مردم و آگاهی به نیازهای جوانان با استعداد غرب گلستان و داشتن دید عدالت محور به همه مردم باشد.

نماینده مردم غرب گلستان یاید یک انقلابی واقعی باشد.

امیدواریم مردم شریف و فهیم شهرستانهای کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان با تلاش و رأی خود فردی شایسته و از جنس خودشان که با درد فقر و محرومیت آشنا است و ولایتمداری انقلابی است به نمایندگی برگزینند. انشاء الله

انتهای پیام/

کردکویی می گوید:

خداییش حاج رحمت جلالی تنها کسی هست که واقعا حقش رسیدن به بهارستان هست

بی طرف می گوید:

فقط حاج حبیب مازندرانی – شما به سوابق اجرایی و مدیریتی اش نگاه کنید

شهروند می گوید:

فقط دکتر رامین نورقلی پور…………… به جلالی رای نمی دهیم چون جواب محبت مردم کردکوی را بدجوری پس داده است.

دید باز می گوید:

جلالی حبیب نورقلی پور…..یا دیدباز. هرکه که باشد باید برنامه و هدف داشته باشد باید به منظر مردم برسد تو جلسات هر کدوم از آقایون که برید راهکار و برنامه و ازکجابه کجا نمی بینید. صحبت شیرین و حرف قشنگ و گفتن درد مردم رو که همه بلدند حتی من. راه حل چی دارید طرح چی دارید جرات استعفا بعد از 2 سال کم کاریتون رو دارید. جرات عذرخواهی از مردم بابت ندادن یک طرح کاربردی برای منطقه رو دارید. جرات دارید اگر بعد 4 سال بعلت کمکاریتون دیگر کاندید نشوید رو دارید. به خودم که باشه میگم نه . 4 سال دیگر هم میرم کی به کیه شد شد نشد هم نشد آخه قانون و عرف و رسم شده که دیوار کوتاهی به نام نشد و نخواستن و نگذاشتن و دشمن و آمریکا و اسرائیل و داعش و … وجود دارند که مقصر قلمدادش کنم و بندازم گردن آنها؟ مگه نه کردکویی عزیز یا بی طرف عزیز یا شهروند عزیز؟ یا رادکانای بی طرف عزیززززززززززززززززززز؟

ارسال نظر