مردم قضاوت کنند/ مسئولین به شعور مردم احترام بگذارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 146 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:07 ق.ظ، یکشنبه، 30 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سید احمد میر حسینی که توانسته بود با کسب ۵ رایِ اعضای شورای شهر آزاد شهر به عنوان شهردار منتخب معرفی شود؛ بر اساس اعلام رسمی معاون عمرانی استاندار گلستان به دلیل نداشتن سابقه اجرایی رد صلاحیت شد و از رسیدن به کرسی شهردار آزاد شهر باز ماند. سوابق سید […]

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سید احمد میر حسینی که توانسته بود با کسب ۵ رایِ اعضای شورای شهر آزاد شهر به عنوان شهردار منتخب معرفی شود؛ بر اساس اعلام رسمی معاون عمرانی استاندار گلستان به دلیل نداشتن سابقه اجرایی رد صلاحیت شد و از رسیدن به کرسی شهردار آزاد شهر باز ماند.

سوابق سید احمد میر حسینی:

_ مدیر پژوهشی دانشکده سما به مدت ۵ سال
_ ریاست دانشکده سما به مدت ۵ سال
_ عضویت در هیئت رئیسه و معاونت دانشگاه آزاد واحد آزاد شهر به مدت ۲ سال
_ عضویت در شورای شهر آزاد شهر به مدت ۱۰ سال

اینک محسن تربتی نژاد با کسب ۳ رای از شورای شهر کردکوی به عنوان شهردار منتخب کردکوی معرفی شده است و پرونده وی برای تایید یا رد صلاحیت به اداره کل شهری و معاونت عمرانی استانداری گلستان ارجاع شده است.

سوابق اعلام شده از سوی محسن تربتی نژاد:

_ مسئول دفتر فنی دانشگاه حکیم جرجانی
_ مشاور فنی جهاد دانشگاهی گلستان
_ شورای سیاستگزاری متخصصین راه و شهرسازی
_ مدیر پروژه شرکت پالنده آب گلستان
_ عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم جرجانی

با وجود آنکه سوابق کاری سید احمد میر حسینی بسیار برجسته تر و ملموس تر از محسن تربتی نژاد است اما وی از سوی حوزه معاونت عمرانی استانداری گلستان برای تصدی پست ” شهردار آزاد شهر ” رد صلاحیت شده است .

با توجه به جدیت معاون عمرانی استاندار در اجرای قانون و حساسیت و واکنش تند شهروندان کردکوی، گذشتن #ژن_خوب از فیلتر استانداری گلستان دور از انتظار تصور می شود اما باید منتظر ماند و دید که آیا محسن تربتی نژاد که فاقد سوابق اجرایی منطبق با قانون است و چند هفته قبل خدمت سربازی را به اتمام رسانده است؛ می تواند مدیران استانی را هم مانند اکثریت اعضای شورای شهر کردکوی به تعظیم در برابر وعده ها وادار کند؟

نویسنده: اسماعیل البرزی

انتهای پیام/

ارسال نظر