مردم ما به سردمداران ظلم و سیاهی فهماندند که مقابل تمامی ظلم آنان در هر برهه از زمان خواهند ایستاد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 514 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:05 ب.ظ، جمعه، 11 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

برای همه ما مسلمانان روشن است که حضورمان در راهپیمایی روز قدس قدرتی مضاعف به مردم مظلوم فلسطین می دهد و آنها را در راستای مقاومت رو به جلو هدایت می کند.

IMG_1741سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی صبح امروز در جمع راهپیمایان کردکویی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با اهداء سلام و صلوات به ارواح طیبه شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری امروز برای همه روشن است که یک تکلیف شرعی است که با توجه به هجمه ای که استکبار جهانی برعلیه مسلمانان دارد و به فرموده حضرت امام (ره) ما تکلیف داریم که نسبت به استکبار جهانی علی الخصوص اسرائیل که ساخته و پرداخته استکبار جهانی است مثل همیشه در صحنه حاضر باشیم و آرزوی روزی را داریم که اسرائیل از صفحه روزگار محو شود.

وی افزود: مردم ما در این روز بزرگ به سردمداران ظلم و سیاهی فهماندند که جلوی تمامی ظلم و ناجوانمردی آنها در هر زمان خواهند ایستاد.

روز جهانی قدس یعنی اینکه همه ما مسلمانان با همه تفکرات و با همه مذاهب دینی مقابل یک دشمن واحد بایستیم

ابراهیم نورمحمدی یکی از جوانان کردکویی که یکی دیگر از مصاحبه شوندگان خبرنگار ماست در جواب سوال خبرنگار ما اینچنین می گوید: امروز مشخص است که روز جهانی قدس می باشد. روز جهانی قدس یعنی اینکه همه ما مسلمانان با همه تفکرات و با همه مذاهب دینی برای یک چیز واحد و آن هم برای دشمن مشترکی که امروز اسلام را تهدید می کند یکی یکی متحد شویم و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهانی مخصوصا آمریکا و اسرائیل می زنیم که دشمن مشترک همه ما مسلمانان می باشند که ما مسلمانان می گوییم به جایش که برسد وقتی اسلام در خطر باشد متحد می شویم و در مقابل آنها خواهیم ایستاد.

حضور امروز ما در راهپیمایی عظیم قدس تیری بر چشمان یاوه گویان و مستکبران است

در این میان در بین راه به پدر مسنی برخورد کردیم که وی امروز را اینگونه توصیف کرد: حضور امروز ما در راهپیمایی عظیم قدس تیری بر چشمان یاوه گویان و مستکبران جهان مخصوصا آمریکا و اسرائیل می باشد.

ارسال نظر