مردم ما سختی ها را تحمل می کنند و به آمریکا و به استکبار جهانی نه می گویند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 621 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:42 ب.ظ، جمعه، 11 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در حاشیه راهپیمایی امروز در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص حضور به موقع و همه جانبه مردم در تمامی صحنه ها گفت: ما از حضور به موقع مردم ایران اسلامی در هر زمان و مکانی نتایج خوبی گرفتیم.

139205052271مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در حاشیه راهپیمایی امروز در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص حضور به موقع و همه جانبه مردم در تمامی صحنه ها گفت: ما از حضور به موقع مردم ایران اسلامی در هر زمان و مکانی نتایج خوبی گرفتیم.

وی در ادامه افزود: مردم ما بواسطه حضرت امام خمینی (ره)، محمدرضا شاه را با فریاد از کشور بیرون کردند. با اسلحه، توپ و تانک بیرون نکردند بلکه با فریاد بیرون کردند. این نشان می دهد حضور یکپارچه و همه جانبه مردم در سرنوشت جامعه، در کاهش شرارت های دشمن و در عقب نشینی دشمن تأثیرگذار است و یقین داریم اگر حضوری که مردم ایران در تمامی صحنه های حماسی دارند تمامی کشورهای اسلامی و همه جهان اسلام چنین حضوری را در صحنه رقم می زدند از اسرائیل خبری نبود، از شیطنت ها و بحران ها خبری نبود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از کشورهای اسلامی نتوانستند خودشان را تنظیم و همراه و هماهنگ کنند و ما به همین دلیل همچنان شاهد ظلم و ستم و شرارتهای اسرائیل هستیم و یقین داریم که اگر این شرارت تغییر کند یعنی همه دنیای اسلام به مانند مردم خوب و عزیز ایران به صحنه بیایند و فریاد بزنند قطعا شاهد شیطنت و شرارت های اسرائیل نخواهیم بود.

وی تصریح کرد: از زمانی که آمریکا شدت تحریم ها را افزایش داد مردم ما چند اجرای برنامه از خودشان نشان دادند که تحریم در تصمیم و اراده مردم ایران هیچ تأثیری نداشت: از جمله حضور مردم در 22 بهمن 91، حضور مردم در 24 خرداد (حماسه سیاسی).

وی یادآور شد: مردم ما سختی ها را تحمل می کنند و به آمریکا و به استکبار جهانی نه می گویند.

ارسال نظر